metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
a... a...ranga27.02.2015 14:35

Miśka jest, nazywa się Korczak-Ziółkowski. Na moje pytanie jak jest możliwe, że coś zostało wybudowane, a plan zagospodarowania na to nie pozwala, odpowiedział, że też się dziwi.

80


Zanzi ~Zanzi (Gość)27.02.2015 15:07

Już rzygać się chce od tych "budynków handlowo-usługowo-biurowych".
Piotrków "pięknieje" ;)

101


Ekoludek ~Ekoludek (Gość)27.02.2015 17:21

Po prostu świetnie, nie dość, że i tak mamy za mało drzew by oczyszczały powietrze, klimat się zmienia to jeszcze wycinają je tylko po to żeby powstał kolejny biurowiec. Proponowałabym aby władze naszego miasta zastanowiliby się nad tym problemem. Nie długo w naszym mieście zamiast czystego powietrza będzie czuć same spaliny. Raz że z samochodów, dwa z budynków. Zróbcie jakieś parki, posadzcie drzewa, żeby ludzie mogli odpocząć i pooddychać w miarę świeżym powietrzem a nie wdychają tlenki węgla i inne tego typu paskudztwa.

41


xx ~xx (Gość)27.02.2015 20:10

Opłata odroczona na 3 lata? Ktoś sobie tu q.wa jaja robi w biały dzień. Zwykły człowiek musiałby najpierw zapłacić zanim wziąłby piłę do ręki a tutaj odroczenie za 30 drzew? Taką sprawą powinien zająć się prokurator i to z urzędu.

50


jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)28.02.2015 07:30

Jak ktoś chce drzew to mówi, że drzewa- a jak nie chce to mówi, że to chwasty- topole.

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat