metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.01.2018 15:58

Słyszałem, że ma być kierownikiem w Haeringu.
Manum manus lavat, jak mówili starożytni Rzymianie.

10


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)02.12.2017 18:02

Inspektor w biurze prasowym,dyrektor biura prasowego???....nosz kuźwa,ilu tych pasożytów jest na garnuszku podatnika ???

282


gość ~gość (Gość)04.12.2017 09:14

Jak ma macie wypisywac takie glupoty o panu
Grzegorzu to lepiej sie zamknijcie ja go dobrze znam i wiem ze jest dobrym i milym czlowiekiem moze wy pojdziecie na jego miejsce ciekawe jak byscie sobie poradzili.

25


Titi ~Titi (Gość)02.12.2017 13:50

Nareszcie bo brał nie wiadomo za co pieniądze- doradca od spraw zbędnych - pewnie znajdzie posadę w PZHG

337


Misiek z dobrej zmiany ~Misiek z dobrej zmiany (Gość)03.12.2017 10:38

A może wezmą Pana Adamczyka do Polskiej Grupy Zbrojeniowej za jedyne 55 tysięcy na miesiąc? Prawdę mówiąc, sam bym się do was zaPiSał i nawet pokochałbym kogo trzeba. O każdej porze dnia i nocy.

87


gość ~gość (Gość)03.12.2017 10:50

Adamczyk był zbyteczny, ani nie pomógł ani nie zaszkodził.

101


ciekawy ~ciekawy (Gość)02.12.2017 17:36

inspektor ds. mediów w biurze prasowym Urzędu Miasta? czyli że co? czym ta Pani będzie się konkretnie zajmować?

302


gość ~gość (Gość)03.12.2017 09:10

Pan Grzegorz jest dobrym człowiekiem i myślę,że nie musi padać przed nikim na kolana.Niech robią to ci co krzywdzą innych.

814


Jarząbek ~Jarząbek (Gość)02.12.2017 23:24

Oj jaka szkoda! Co za niewdzięczność! Tyle lat ciężkiej pracy i tak siup? Od wielu lat miasto powoli umiera,ale teraz po tak tragicznych zmianach to szybka agonia nieunikniona. No chyba , że w to miejsce zatrudni się nowych, słusznych, z większym zapleczem przy urnach wyborczych.

131


Kiedy kolej na koalicjantów z SLD? ~Kiedy kolej na koalicjantów z SLD? (Gość)02.12.2017 13:59

To było do przewidzenia. Nie kto inny jak Anita Wojtala promowała K.Chojniaka w swojej gazetce reklamowej przed wyborami. Chojniak się odwdzięczył i zatrudnił w urzędzie miasta. teraz dostała kolejny awans. G.Adamczyk to porządny facet i dziwi mnie nieco, dlaczego Chojniak pozbył się go a nie pozbywa się B.Munika oraz koalcjantów z SLD Brylskiego, Ziółkowskiej, Miazka i Dziemdziory. Z koalicji z SLD Chojniak i Błąszczyński maja korzyść bo w ten sposób zyskali w radzie miasta większość.

297


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat