metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
no no ~no no (Gość)11.09.2017 12:23

A, czy to prawda, że w czasach licealnych Pan Mariusz należał do Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej. Jego koledzy twierdzą, że tak. Panie Mariuszu czekamy na Pana odpowiedź.

323


ho ho ~ho ho (Gość)11.09.2017 15:05

A, czy to prawda, że w czasach komunistycznego reżimu w Polsce, tata Pana Mariusza, Pan Franciszek, był funkcjonariuszem Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej? Jego koledzy twierdzą, że tak. Panie Mariuszu czekamy na Pana odpowiedź.

333


Kilo ~Kilo (Gość)25.08.2017 13:38

Trafiła kosa na kamień. Zapewne pan "skazany" będzie dalej moralizował innych na swojej stronie - uważając się za najmądrzejszego, wszechwiedzącego, jedynego prawdomównego.

499


ares1 ~ares1 (Gość)19.09.2017 08:18

Jeszcze tylko 2 komentarze :))) Bo przecież cenzura przeważnie puszcza tylko nieprzychylne komentarze!!! Niektórzy redaktorzy od Mariusza mogli by się uczyć bo mają słabiutki stronniczy zapał!!

Komentarz był edytowany przez autora: 19.09.2017 08:30

226


żenada do szóstej potęgi ~żenada do szóstej potęgi (Gość)19.09.2017 00:51

Pomijając już tę całą, dobrze nam znaną beznadzieję tekstów w GT, ociekających jadem i nienawiścią do ludzi, publikacji zmanipulowanych i wrednych, to jedno mnie zastanawia, kiedy tak patrzę na tę rozbrajającą nieporadność językową autorów piszących do tego brukowca:
Otóż, czy tam piszą jacyś wybitnie nieuzdolnieni gimnazjaliści, obowiązkiem szkolnym przymuszeni dźwigać teczki do szkoły?

297


Figol ~Figol (Gość)22.09.2017 14:35

Klakierowanie użytkownika ares1 w tym wątku jest tak nużące jak czytanie książki telefonicznej przez kilka godzin.

308


straszne ~straszne (Gość)24.09.2017 01:27

Morze, wręcz ocean przerażającej głupoty jest na stronie tej niby-gazety. Piękne sobie świadectwo wystawia założyciel tej strony, piękne.

266


ares1 ~ares1 (Gość)25.09.2017 08:48

Mariusz nie chcą puszczać pozytywnych komentarzy w Twojej obronie!!!

930


Prawi? I Sprawiedliwi? ~Prawi? I Sprawiedliwi? (Gość)13.09.2017 23:52

• Księże Prałacie Grzegorzu Gogolu – proboszczu Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Jakuba „Fara”,
• Pani Beato Dróżdż - przewodnicząca piotrkowskiego Klubu „Gazety Polskiej,
• Panie członkinie piotrkowskiego Klubu „Gazety Polskiej,
• Pani ppłk dr Halino Kępińska-Bazylewicz ps. „Kora” - łączniczko Armii Krajowej,
• Panie Grzegorzu Wojciechowski - piotrkowski pośle Prawa i Sprawiedliwości,
• Panie Piotrze Gajdo - radny miasta Piotrków z PiS-u,
• Panie Zbigniewie Ziembo - radny powiatu piotrkowskiego z PiS-u,
• Panie Tomaszu Trzaskaczu - dyrektorze piotrkowskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi.
• Panie Piotrze Radziszewski - działaczu Stowarzyszenia Kukiz’15,
• Panie Piotrze Kowalski - działaczu Stowarzyszenia Kukiz’15,
• Panie Cezary Staszek - działaczu Stowarzyszenia Kukiz’15,
Ludzie! Jak Wam zwyczajnie nie jest wstyd, ciężki wstyd przestawać z PRZESTĘPCĄ? Przestępcą skazanym prawomocnie przez sąd w karnym procesie?

4210


ex piotrkowianin ~ex piotrkowianin (Gość)04.10.2017 14:05

Wyjechałem z Piotrkowa na zawsze kilka lat temu i jak do tej pory, to nie żałuję. Wczoraj trafiłem po raz pierwszy na Gazetę Trybunalską i zamieściłem komentarz. Kombatantem nie jestem, działaczem też nie byłem. Robiłem i robię swoje. Poglądy mam takie jakie mam.
Zaglądam czasem wirtualnie do rodzinnego miasta i tak trafiłem na Gazetę.
Mam wrażenie , że nic się nie zmienia. Gazeta skupia się głównie na tropieniu esbeków
i komuchów, oraz wszystkiego co może mieć z tym związek. Czasem wystarczy jakiś podtekst.
Walką z prezydentem (wg. mnie kiepskim- w stylu Gierka) i radą miasta(marną i taką samą od lat). Gazeta tkwi w przeszłości i w zasadzie to podsyca konflikty i animozje. Nie próbuje budować społeczności przyszłego nowoczesnego miasta, które zna i rozumie przeszłość,
ale idzie naprzód. Opuszczając Piotrków zyskałem nową perspektywę. Nie jest dobrze.
Wiele z tych osób, będących bohaterami tekstów Gazety, znałem i zgodnie z prawami natury już długo tu nie pobędziemy. O czym wtedy będzie pisała Gazeta?

311


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat