metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pulpa ~pulpa (Gość)21.04.2017 00:36

Redaktor coś zanadto fałszywie skromny w swojej relacji ze swojego czwartkowego procesu na swojej stronce w necie. Wstyd napisać mu, jak go sędzia w uzasadnieniu wyroku PRZECZOŁGAŁA?
Gdzie ta wiarygodność i rzetelność, zawarta w tytule tej "gazety"?

476


Śmieszne ~Śmieszne (Gość)10.11.2016 19:23

"7 dni PT" to nie brukowiec?

1080


za dużo koki ~za dużo koki (Gość)28.04.2017 00:36

o kuźwa. najpierw Rydzyka chciał papieżem zrobić, a teraz Misiewicza prezydentem Piotrkowa!
a ja się pytam dlaczego nie prezydentem Rzeczpospolitej - co sobie żałować

404


z zewnątrz ~z zewnątrz (Gość)27.04.2017 12:11

Wszedłem tam na chwilę i co zobaczyłem? Zadęcie do samego nieba i sny o byciu blogiem opiniotwórczym, ale nic więcej... Co z tego, że wywiady z jakimiś gwiazdkami - nie wiedziały, komu udzielały. Co z tego, że nadęte rozmowy głodnych chwały poddziadziusiałych intelektualistów - śmieszno i straszno. Co z tego, że prowokacje i wyzwiska - po prostu "pierdel, serdel, burdel". Nie ma o co kopii kruszyć. Reklam nie ma, poza jednym ogłoszeniem o pracę i prośbą o podarowanie 1% - ci, co to zamieścili, też pewnie bloga nie czytali, bo by nie zamieścili. Kojarzy mi się to wszystko z gazetką ścienną w domu wariatów, ale redagowaną nie kolektywnie, bo mogłoby być choć śmiesznie, a przez dysponującego największą siłą fizyczną i okropnie ponurego wariata z najdłuższym stażem. Można wejść raz na kiedy i owszem - żeby się pocieszyć odrobinkę, że nie jest się takim skończonym zjadliwym ...... (tu wpisać określenie, które najbardziej odpowiada czytającemu) i że miło jest w zwykłym szarym życiu - raz słodko, raz gorzko, ale chociaż ludzko, a nie robalowo.

455


ktoś coś? ~ktoś coś? (Gość)10.05.2017 01:54

Czy to prawda, że on kandyduje na stanowisko prezydenta miasta Piotrkowa w przyszłorocznych wyborach samorządowych i dlatego zmiażdżył doszczętnie swojego kontrkandydata pana Chojniaka?

431


Zanzi ~Zanzi (Gość)10.05.2017 10:17

Szanowni moderatorzy - czy kolejne monotematyczne wpisy pod tym artykułem nie są czasem spamem?

737


Temida ~Temida (Gość)26.05.2017 09:55

A już na początku czerwca wyrok w sprawie: Obszarny i Tyczyńska przeciwko Baryle.

319


R.I.P. ~R.I.P. (Gość)05.06.2017 14:43

"Gazeta Trybunalska" nie żyje. Niech spoczywa w pokoju...

217


wstydzimy się poniewczasie? ~wstydzimy się poniewczasie? (Gość)07.06.2017 01:25

Panie Mariuszku! Na swoim blogasku "zapomniał" Pan się pochwalić przerżniętą z kretesem we wtorek 6 czerwca cywilną sprawą sądową z dziennikarzami Dziennika Łódzkiego. A karna jeszcze czeka! Rzetelne, wiarygodne i opiniotwórcze medium, he he he he he he he.

204


róża ~róża (Gość)07.06.2017 14:42

Na fejsie piszą, że ten wtorkowy wyrok na koncie baryły to już trzeci. Trzeci, o którym wiadomo. Ale w mieście głośno, że następne w kolejce.

222


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat