metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xD ~xD (Gość)17.07.2017 09:00

małe zawiniątka xDDD

130


Jar ~Jar (Gość)17.07.2017 09:32

Ciekawe czy ich matki wiedzą ze ćpiom?

161


Michał---xxx ~Michał---xxx (Gość)17.07.2017 09:36

No tak lepiej wpakować młodych za maryśkę do pierdla, tam albo ich przecwelą, albo nauczą "gangsterki". Jak to powiedział - Państwo jest nadzwyczaj opresyjne w małych sprawach i jednocześnie bezsilne w wielkich przekrętach.
.
Policja powinna się zajmować odzyskiwaniem skradzionych samochodów i łapaniem bandytów, zamiast pakowaniem (sorry 18-to latkowie) gnojków do pierdla za działkę maryśki.

1212


Anonim ~Anonim (Gość)17.07.2017 09:54

Zajmujecie się takimi małymi wykroczeniami, a przy rynku latają ćpuny po ulicach i nic z tym nie robicie, ile dilerów przy rynku chodzi i daje towar nawet przy kamerach a później siadają na ławkach i to palą a wy nic z tym nie robicie! Mimo kamer nie widzę tam zbyt często patroli, nawet na zawiadomienie o awanturach ćpunów policja nie przyjeżdża odrazu tylko po 30-40 minutach no ludzie. Zajmijcie się tymi z okolic rynku i z samego rynku a nie takim młodzików łapiecie.

114


Jednak ~Jednak (Gość)17.07.2017 10:41

Anonim zrozum państwo daje 500-, a nie przekaże kasy na policję to jest problem. W gminach policja pracuje od pon do pt jak tak może być raz chciałem coś zgłosić i co w niedzielę pocalowalem klamkę. Patrol może dojechać z Piotrkowa. A co tutaj mają na powiat i miasto 2/3 patrole to jak już trafi się wypadek to możesz i czekać nawet dwie godziny. Chore oszczędza się na etatach na naszym bezpieczeństwie. Ja nie jestem aż tak za policja ale jakoś to powinno wyglądać. A potem co trafiają się takie komentarze albo jakieś pseudo dziennikarze robią na takich sprawach karierę i co na policję się zgania, a przecież za ich liczbę odpowiada minister

40


Gerald z Rivii ~Gerald z Rivii (Gość)17.07.2017 19:47

Jakby nie mogli sobie na spokojnie w domu cpac -,-

00


Gerald z Rivii ~Gerald z Rivii (Gość)17.07.2017 19:54

Strzyg, wiwern,endriag i wilkolakow wkrótce nie będzie już na świecie, a sk###syny będą zawsze.

32


Bongo ~Bongo (Gość)17.07.2017 20:06

Bongo wie, gdyby chłopcy zostali w domu , to by ich nie zlapano.

12


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)17.07.2017 23:25

Cytuję:
Za udzielanie środków narkotycznych innej osobie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, za posiadanie znacznej ilości narkotyków - kara do 10 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie - kara do 3 lat więzienia.


Próbuję doszukać się w tym spójności i sensu, ale jakoś nie mogę... Ciekawi mnie też, jak brzmi definicja "znacznej ilości".
Przeczytajcie to dokładnie jeszcze raz - jasno wynika, że karzą za udzielanie innym i za posiadanie samemu. Ale nie napisali, że karzą za ćpanie, więc ćpać chyba jednak można? A jak się zużyje, to się już nie posiada...

02


Szkoda ~Szkoda (Gość)17.07.2017 11:03

Szkoda chłopaków może kilka g posiadali a teraz co ciupa. Co tam jak by prowadzili po ziele i matkę z dzieckiem potracili w wózku to nic młodzi i tak szkoda bo legalne powinno byc, a ktoś mógłby stracić żonę i dziecko. Takich przypadków pełno. Polski naród nie umie wykorzystać tego co ma więc na co nam to jeszcze więcej katastrof by było rodzin zalamanych z jednej u drugiej strony. Rodzin ofiar, czy skazanych. W Polsce to wódka powinna być na receptę po odpowiednich badaniach psychologicznych. A momenty cpunow blokowych zalegalizujcue to można o kdp.

421


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat