metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Waldek28.12.2015 13:13

Witam,
Szukam firmy, która fachowo zamontuje w moim mieszkaniu żaluzje lub rolety. Zależy mi na dobrej jakości i przystępnej cenie. Kogo możecie polecić? Rolety z marketu odpadają bo takie właśnie dotychczas miałem i rozpadły się w ostatnich dniach.

Janka Janka28.12.2015 14:44

Proponuję zadzwonić do Debastora (firma z Ksawerowa działa na terenie całego województwa- https://debastor.com ). Wiele osób ich chwali właśnie za rolety i żaluzje, mam w planach na wiosnę skorzystać z ich usług.

cytat

ara ~ara (Gość)28.12.2015 20:51

Trzeba korzystać z miejscowych fachowców ,a nie z okolic Łodzi

cytat

Trzeba ~Trzeba (Gość)31.12.2015 13:21

Trzeba korzystać z dobrych fachowców, dlatego ludzie szukają daleko, przykre ale prawdziwe

cytat

piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)31.12.2015 14:22

Zapomniałam jak ta firma nazywa się, ale zamówiła u nich rolety zewnętrzne.Szybko, fachowo, doradzili - widać że znają się i są dobrymi doradcami i fachowcami. Firma ta mieści się przy ulicy Kostromskiej, obok Biedronki jest budynek piętrowy przy rogu Szkolnej. w budynku tym mieściła się kiedyś apteka Viola a teraz sklep mięsny.

cytat

monter ~monter (Gość)02.01.2016 16:46

polecam firme ROL - BEST szybko fachowo so;odnie

cytat

grzesiek ~grzesiek (Gość)03.01.2016 23:22

Ja polecam firmę z ROLSTYL ul Żeromskiego, naprawdę super, doradca techniczny bodajże Pan Artur nr 1, z kilku firm które robiły mi kosztorys i doradzały oni jako jedyni potrafili odpowiedzieć na wszystkie pytania z dokładnością i "po chłopsku"

cytat

klient ~klient (Gość)08.01.2016 10:49

Rol Best ul. Kostromska , szybko, fachowo z doradztwem, terminowo i bezawaryjnie.

cytat

zadowolona klientka ~zadowolona klientka (Gość)09.01.2016 10:14

Polecam Pana Wojtka, fachowiec w 100%. Polecam zawsze wszystkim moim znajomym. Jak będzie Pan zaintersowany to podam również nr telefonu.

cytat

asterix ~asterix (Gość)11.01.2016 10:02

A ja polecam Pana Błażeja , szybko, tanio i fachowo
http://panoramafirm.pl/%C5%82%C3%B3dzkie,,piotrk%C3%B3w_trybunalski,al._3_maja/abc_roletki_blazej_wichrowski-apgcco_njm.html

cytat

sebapiek sebapiek20.07.2016 14:07

Nie wiem jak z montażem, ale ja kupowałem rolety w Eko Plast Kraków jakieś dwa lata temu i nadal wyglądają idealnie. Tylko, że ja mam rolety zewnętrzne, o takie: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/rolety/systemy-rolet/rolety-nakladane. Myślałeś może nad takimi? Jeśli chcesz roletami lub żaluzjami wypełnić wnętrze, to zewnętrzne się nie nadadzą, ale do samego regulowania nasłonecznienia jak najbardziej. Dodatkowo według mnie też trudniej byłoby się komukolwiek włamać poprzez takie rolety. :p

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat