metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~nieznajoma 15.06.2016 23:34

Patrzył Pan wtedy na mnie,,, okoliczności .... smutne

nieznajoma ~nieznajoma (Gość)25.06.2016 12:25

Tak , właśnie w tym działania spojrzeniu widać było Jego duszę.
Pięknie to Pani ujęła.Cóż, pewnie Go nie znajdę... Dziękuję Państwu za wszystkie wpisy, życzę dużo miłości, cokolwiek to znaczy. Serdecznie pozdrawiam.Nieznajoma

cytat

Marzena ~Marzena (Gość)27.06.2016 13:38

Odpuść sobie , nie znasz faceta nie wiesz co sobą reprezentuje, ludzie potrafią się
dobrze kamuflować.Zauroczenie chwilowe...to minie , jeżeli on tez by odbierał na tych samych falach to od razu złapałby kontakt z Tobą. Facet jest jak pies jak mu zależy potrafi kilometry zrobić żeby tylko spotkać się z Nią,Jak już ją zdobędzie kontakty nie są tak częste.Ne lataj za facetem widocznie nie jest tego wart.Bądź sobą, znajdziesz tego jedynego tylko nie myśl o ideałach, tacy nie istnieją.

cytat

nieznajoma ~nieznajoma (Gość)27.06.2016 18:11

Odpuściłam.Dziękuję za mądry , realny komentarz, Marzeno.Pozdrawiam.

cytat

Ewa ~Ewa (Gość)07.07.2016 10:54

Kochana faceci to są tchórze....

cytat

narcyz ~narcyz (Gość)07.07.2016 15:09

Mam nadzieję ,że to nie o mnie piszesz, bo byłem tam.
Twoja twarz i figura nie dla mnie

cytat

nieznajoma ~nieznajoma (Gość)07.07.2016 20:05

Ty , czy nie Ty.... przeszło mi....

cytat

Gdy ~Gdy (Gość)08.07.2016 12:46

Gdy brak chłopa, głupoty krążą po głowie, ale żeby tak łapać prosto z wiejskiej drogi , to już przesada

cytat

Życie pokazuje różne drogi. ~Życie pokazuje różne drogi. (Gość)09.07.2016 16:06

Witam, nie chce dawać nadziei tylko podzielić tym co mnie spotkało. Poznałem dziewczynę wiele lat temu spędziliśmy wspólnie parę dni byliśmy bardzo młodzi. Ale czas nasz dobiegł końca i rozjechaliśmy się do domów , po roku czasu poczułem że tęsknie za nią znałem tylko miejscowość w której mieszka pojechałem tam szukałem jej ale nie znalazłem i tak wspominałem w myślach przez wiele lat założyłem rodzinę . Czas mijał nie ubłagalnie choć już w małżeństwie nadal myślałem próbowałem znaleźć jakiś trop i po 17 latach rozpoznaliśmy się na zdjęciach na facebooku. I co teraz ona ma swoją rodzinę a ja swoją.Choć utrzymujemy ze sobą kontakt.

cytat

niaznajoma ~niaznajoma (Gość)11.07.2016 13:31

Dziękuję za ten wpis.Pozdrawiam.

cytat

ela ~ela (Gość)13.07.2016 12:42

Ja dalej twierdzę że jeżeli mężczyźnie zależy nie straci kontaktu z kobietą,bodaj sms z pozdrowieniami ale zawsze kontakt...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat