metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~zaniepokojona28.08.2014 10:45

Ludzie ADOPTUJCIE KOTY w Piotrkowie jest tak dużo SZCZURÓW, że strach żyć w naszym pięknym grodzie./ chyba,że te miłe stworzenia przeniosą się do UM i będziemy mieli drugą "mysią wieżę".

kocica ~kocica (Gość)29.08.2014 15:02

Nie zamykajcie okienek piwnicznych i nie wyrzucajcie jedzenia przez okna.

cytat

Kto ~Kto (Gość)01.09.2014 16:58

Na wiosne miałam z nimi wojne z miesiac walczyliśmy trupy kładły sie gęsto:) wkońcu bronią chemiczna je pokonałam.

cytat

gość ~gość (Gość)01.09.2014 18:38

Ilość szczurów w Piotrkowie jest porażająca, parę razy w roku muszę korzystać z usług hydraulika, który przepycha szczury z rur w moim domu.

cytat

Majka ~Majka (Gość)02.09.2014 14:01

Szczury są w blokach , nie zamykajcie okienek piwnicznych i dokarmiajcie koty bo zjedzą nas jak myszy Popiela.

cytat

Dorota ~Dorota (Gość)02.09.2014 15:20

A jak mój zacofany sąsiad hoduje gołębie (w centrum miasta!), a do tego dziadostwa zlatują się szczury, to co ja mam zrobić? Koty to za mało

cytat

viega ~viega (Gość)03.09.2014 14:18

trzymanie gołębi w mieście to jakiś poroniony pomysł, powinno to być zabronione

cytat

terier ~terier (Gość)07.09.2014 04:59

NA SZCZURY LEPSZY OD KOTA JEST TERIER

cytat

blokowiec ~blokowiec (Gość)12.09.2014 10:29

Taa. Nie zamykajcie okien w piwnicach.
W mieszkaniu otwierajcie i zapraszajcie koty. Srają i szczają po kontach, smród w piwnicy że wejść nie można.
Nie trzymajcie żarcia w piwnicach to i szczurów nie będzie.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat