metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~asialll07.01.2014 21:55

od 1 stycznia p. Jola Dędek nie może już przyjmować porodów. Czy jest jeszcze jakaś położna którą można sobie "wynająć"? Wiecie coś o Hannie Kacprzykowskiej-kołodziejek?

  pacjentka P. Hani ~ pacjentka P. Hani (Gość)09.01.2014 19:19

Jest bardzo oddana wszystkim swoim podopiecznym ,życzliwa ,doświadczona,szkoda że zrezygnowała z prowadzenia szkoły rodzenia . Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM

cytat

pacjentka P. Hani ~pacjentka P. Hani (Gość)09.01.2014 19:34

Polecam z całą odpowiedzialnością.Bardzo miła ,uczynna,oddana całym sercem swoim podopiecznym ,a do tego położna z powołaniem ,fachowość 100%

cytat

LILI LILI09.01.2014 20:58

Tak jak miałam przyjemność skorzystania z wiedzy i umiejętności Pani Hani Kacprzykowskiej- Kołodziejek. Polecam z całego serca jest to "Kobieta-Anioł". Takiego podejścia do pacjentki i jej dzidziusia nie spotkałam.Jej życzliwość i powołanie od razu się wyczuwa a przy tym jest bardzo skromna.Wszystkim przyszłym jak i świeżo upieczonym mamą polecam opiekę naszej ukochanej położnej.Wiem , że obecnie pracuje w poradni "HIPOKRATES " na Rzemieślniczej. Na pewno będziecie drogie Mamy zadowolone ja do tej pory miło wspominam Panią Hanię i jak mam jakieś pytania wiem ,że zawsze mogę do Niej zadzwonić a mój Dzidziuś skończył 2 latka pozdrawiam :)

cytat

asialll ~asialll (Gość)10.01.2014 11:30

ale czy któraś z was miała ją wynajętą na czas porodu dla siebie?

cytat

asialll asialll10.01.2014 11:32

ale powiedzcie czy miałyście ją wynajętą dla siebie na czas porodu czy tylko miała akurat tedy dyżur?

cytat

pacjentka P. Hani ~pacjentka P. Hani (Gość)10.01.2014 20:13

Przyszła do porodu ale teraz nie pracuje na Rakowskiej to nie wiem jak to wygląda trzeba by się z nią skontaktować co ona na to

cytat

ewunia ewunia10.01.2014 21:51

Witam ja również miałam styczność z Panią Hanią i polecam wszystkim mamą.To naprawdę złoty człowiek wiele Jej zawdzięczam zarówno jeśli chodzi o mojego Maluszka jak i samą siebie.Oddana i kochana jak moja Mama i tak Ją traktuję.Wiem , że pracuje w poradni Hipokrates .Polecam z całą odpowiedzialnością:)

cytat

M. ~M. (Gość)10.01.2014 23:50

Przy moim porodzie też była Pani Hania, a było to bardzo dawno - młoda jeszcze była - mam nadzieję, że przy mojej żonie jak będzie rodzić też będzie obecna i pomocna!

cytat

Zmora ~Zmora (Gość)11.01.2014 12:53

Dlaczego Wy dziewczyny (Lili, ewunia - choć podejrzewam, że to jedna osoba:)) piszecie, że polecacie daną położną wszystkim "mamą"?? I czemu właściwie piszecie "Dzidziuś" "Maluszek" "moja Mama" z dużej litery? Płodzicie nowe pokolenie, a co im właściwie przekażecie? Analfabetyzm?

cytat

LILI LILI11.01.2014 19:03

Wiesz co "Zmora" trochę zaskoczyłaś mnie taką opinią myśl sobie co chcesz każdy ma prawo do swojego zdania ale współczuję takiego podejścia i charakteru miłego wieczoru pozdrawiam:)

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat