metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Go¶cinnie14.11.2010 12:35

Witam,
napiszcie jakie macie opinie o naszych piotrkowskich pizzeriach. ja ostatnio czekałam półtorej godziny na przyjazd zamówienia, jak zaczęli¶my dzownić z pretensjami to usłyszeli¶my, że pan pizzerman "ma w d.... takich klientów". nie muszę mówić chyba że na jedzenie się nie doczekali¶my...
może spowodowane jest to ostatnimi wydarzeniami w Piotrkowie: http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zaprosil-dostawce-do-mieszkania-dawaj-k-pizze,wid,12841122,wiadomosc.html?ticaid=6b3dd
pozdrawiam

Anusia_813 Anusia_81318.11.2010 13:00

tylko w Polsce tak jest 5 lat mieszkałam w Anglii i tam i nie tylko tam po 20 minutach jak nie ma dostawcy masz prawo mu nie zapłacić to nie tylko filmowe brednie u nas na wszystkim trzeba oszczędzać ŻAL

cytat

BLEKI BLEKI16.11.2010 14:32

jest dużo zamówień i każda pizzeria zamiast zatrudnić więcej niż jednego rozwoziciela męczy tylko jednego - ja ostatnio czekałem ponad godzinę - to można się kanapkami naje¶ć w tym czasie i całkiem taniej - i człowiek wie co je :D

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat