metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Go¶cinnie14.11.2010 12:35

Witam,
napiszcie jakie macie opinie o naszych piotrkowskich pizzeriach. ja ostatnio czekałam półtorej godziny na przyjazd zamówienia, jak zaczęli¶my dzownić z pretensjami to usłyszeli¶my, że pan pizzerman "ma w d.... takich klientów". nie muszę mówić chyba że na jedzenie się nie doczekali¶my...
może spowodowane jest to ostatnimi wydarzeniami w Piotrkowie: http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Zaprosil-dostawce-do-mieszkania-dawaj-k-pizze,wid,12841122,wiadomosc.html?ticaid=6b3dd
pozdrawiam

BLEKI BLEKI16.11.2010 14:32

jest dużo zamówień i każda pizzeria zamiast zatrudnić więcej niż jednego rozwoziciela męczy tylko jednego - ja ostatnio czekałem ponad godzinę - to można się kanapkami naje¶ć w tym czasie i całkiem taniej - i człowiek wie co je :D

cytat

Anusia_813 Anusia_81318.11.2010 13:00

tylko w Polsce tak jest 5 lat mieszkałam w Anglii i tam i nie tylko tam po 20 minutach jak nie ma dostawcy masz prawo mu nie zapłacić to nie tylko filmowe brednie u nas na wszystkim trzeba oszczędzać ŻAL

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat