metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~RAFAL30.03.2017 00:23

najlepszy meski fryzjer w piotrkowie to Pan SEBASTIAN ktory pracuje w salonie Edyta na belzackiej . POLECAM

ares1 ares130.03.2017 09:03

Piękna autoreklama :)))

cytat

Jarek ~Jarek (Gość)03.04.2017 14:40

Sami rutyniarze sa w salonie Edyta ,

cytat

seba ~seba (Gość)05.04.2017 03:24

czemu sami rutyniarze?

cytat

Look ~Look (Gość)05.04.2017 10:33

Wybiorę się i sprawdzę umiejętności. W Piotrkowie odwiedziłem wielu postrzygaczy. Jednym nie napisał bym o nich fryzjerzy. Tylko jak to ktoś mądrze określił rutyniarze. Ja mam kręcone włosy i pewne wymagania co do fryzury. Kiedy mówię czego oczekuję i widzą moje włosy widać przerażenie. Jeszce nikt w Piotrkowie nie zrobił mi na głowie tego czego oczekiwałem. Jak już było blisko i myślałem że znalazłem kogoś. To kolejnych razach okazywało się, że wcześniejszy raz to był przypadek. Jedyny fryzjer który jest powtarzalny to goście z Tomaszowa. Nie napisze gdzie bo powiecie że reklama. Więc na dniach odwiedzę reklamowany salon zwany dumnie barber shop. Zobaczymy, opiszemy

cytat

AAA ~AAA (Gość)05.04.2017 14:35

CZEKAMY ;-)

cytat

rockandrolle ~rockandrolle (Gość)05.04.2017 23:33

Najlepszy męski fryzjer w Piotrkowie? Komornik. Ten komornik, który do samej skóry ostrzyże z pieniędzy samozwańczego "redaktora".

cytat

REAL ~REAL (Gość)07.04.2017 03:20

A jest ktos taki? gdzie?

cytat

loko ~loko (Gość)08.04.2017 19:17

Ja chodzę tylko tam gdzie fryzjer jest sam sobie szefem ewentualnie pracuje w salonie i polecam wszystkim .Pakowanie kasy milionerom nie ma sensu ....

cytat

jusis ~jusis (Gość)09.04.2017 01:50

"rockandrolle" napisał(a):
Najlepszy męski fryzjer w Piotrkowie? Komornik. Ten komornik, który do samej skóry ostrzyże z pieniędzy samozwańczego "redaktora".

O tak. Ozłocić takiego fryzjera za jego koronkową robotę!

cytat

Rysiek na WIGRY 3 ~Rysiek na WIGRY 3 (Gość)10.04.2017 22:11

Najlepszy fryzjer Męski ul Starowarszawska (Leona Pereca 10), jedyny który umie posługiwać się brzytwą, szybki i dokładny!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat