metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Andrzej09.04.2016 16:02

czy ktoś doświadczył tego przykrego zwyczaju z was w urzędzie miasta parę lat temu byłem po akt zgonu babci i nadal nic się nie zmieniło

ciekawa ~ciekawa (Gość)09.04.2016 16:59

Ale co? Opisz o co chodzi, bo nie rozumiem.

cytat

Gość ~Gość (Gość)09.04.2016 17:00

Jak już coś to głównie z AVE. Ciągle zaczepia

cytat

PiSmak ~PiSmak (Gość)10.04.2016 13:39

szkoda że nie można dodawać zdjęć bo mam ich gęby ale w tygodniu napiszę z IMIENIA I NAZWISKA tych k...synów!!!

cytat

Iza ~Iza (Gość)10.04.2016 17:48

Ale może ktoś rzeczowo wyjaśni, w czym tu jest problem?

cytat

Ela ~Ela (Gość)11.04.2016 09:00

Czy możesz napisać o co chodzi?

cytat

Ela ~Ela (Gość)11.04.2016 09:02

Już wiem, firmy pogrzebowe molestują zrozpaczona rodzinę w żałobie. NO Panie Prezydencie pod Pana dachem? Czy dał Pan pozwolenie w urzędzie miasta na takie praktyki?No nie wierze że nie wie Pan że taki proceder trwa....

cytat

jacekplacek ~jacekplacek (Gość)13.04.2016 09:39

mnie zaczepiali w urzędzie poszedłem do kierowniczki w pokoju obok tam gdzie wydają akty zgodnu i powiedziała że nie można nic zrobić bo urząd jest dla wszystkich i tj miejsce publiczne jedynie można zgłaszać do ochrony lub do prokuratury ale tego AVEsa żona w sądzie robi wiec reka reke myje....

cytat

elżbieta ~elżbieta (Gość)17.04.2016 12:24

mnie zaczepił chyba z kalli i na siłe oferował swoją firme ze zajmie sięwszystkim chyba mam jeszcze jego wizytówkę powiedziałam że już mam inna firmę to powiedział ze moge zająć bo oni współpracują z tą firma ktora wybrałam czyste oszustwo szkoda ze na forum nie mozna dodawac zdjęć mam nadzieje ze prokuratura sie tym zajmie

cytat

Teren urzędu miasta nie jest miejscem do prowadzenia działalnośc ~Teren urzędu miasta nie jest miejscem do prowadzenia działalnośc (Gość)21.04.2016 17:31

Na umarlakach zarabiają najlepiej. I to jest stała praca bo ludzie się rodzą i umierają. A co na to sekretarz miasta?

cytat

sławek ~sławek (Gość)21.04.2016 21:04

takie same wałki dzieją się w prosektorium na rosfelta bo firma pogrzebowa dzierżawi od szpitala prosektorium i ma pierwszy kontakt z rodziną wiec tez tak nie powinno być

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat