metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ola02.06.2016 20:00

czy stosowal ktoś kropelki na kolę sab simplex? czy warto podacje niemowlakowi gdy jest niespokojny po jedzeniu? używam obecnie delicol i nie widze poprawy.

ola ~ola (Gość)24.06.2016 12:33

tu akurat dziecko jest na butelce mleko z hippa

cytat

gość ~gość (Gość)22.06.2016 14:41

Matki nie jeść byle czego to i dziecko nie będzie mieć kolki.

cytat

gosc ~gosc (Gość)22.06.2016 12:37

Marcin jak chciałeś zabłysnąć to trzeba się było brokatem posypać. Pod ręką oznacza, że zawsze dostępne i w idealnej temperaturze. Ale jak to facetom trzeba rozrysować na kartce cały schemat bo inaczej nie zrozumieją :)

cytat

Marcin ~Marcin (Gość)22.06.2016 11:09

Piersi u kobiety mieszczą się na wysokości klatki piersiowej nie pod ręką no chyba że moja dziewczyna ma inaczej...hahahha

cytat

do Ania ~do Ania (Gość)21.06.2016 12:20

Nie wiem skąd masz dane, że często matki wolą karmić butelką i że jest to nagminne ale radzę zmienić informatora. Na pewno butelka nie jest wygodniejsza bo to jednak pierś jest zawsze pod ręką :) Na tyle matek ile w swoim, niekrótkim zresztą życiu, poznałam żadna nie przekładała wyglądu swojej piersi i swojej wygody nad dobro dziecka.

cytat

Ania ~Ania (Gość)21.06.2016 11:31

Madżet08 i Kama83 czyli pisze do jednej osoby - -nie zrozumiałaś. Często matki bojąc się o swoje piersi i wygodę karmią z butelki. Jest to nagminne w dzisiejszych czasach.A Twój sposób wypowiedzi świadczy i o niedojrzałości emocjonalnej.

cytat

tata ~tata (Gość)19.06.2016 18:41

My używaliśmy colic calm, cała reszta nie dawała rady, po tym córci dopiero przechodziło, pozdrawiam.

cytat

Kama83 ~Kama83 (Gość)11.06.2016 20:39

"Ania" napisał(a):

Czy karmiąc butelka czy piersia to jest jakas różnica w kochaniu swojego dziecka???pomyśl zanim sie wypowiesz!!!Myślenie nie boli.

cytat

Madżet 08 ~Madżet 08 (Gość)11.06.2016 20:37

"Ania" napisał(a):

Jakby Twoja mama Ciebie w przeszlości karmiła butelka to też byś ją nazwała macochą?Karmiąc Cie butelka też myślisz żeby Cie nie kochała?

cytat

gosc ~gosc (Gość)10.06.2016 16:34

"Ania" napisał(a):

ja karmilam butelka bo nie mialam innego wyjscia i nie jestem zadna macocha i kocham swoje dziecko ponad zycie . a ty kretynko lepiej nie pisz nic jak masz pisac takie glupoty ze kobiety karmiace butelka to macochy!!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat