metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~RJ29.11.2016 06:34

potrzebuje kupić i zamontowac drzwi w pokoju i lazience
znacie kogoś "tanio i dobrze"?

Ela ~Ela (Gość)13.01.2017 09:42

Jedź na Łódzką wjazd w Gęsia i zaraz w prawo wzdłuż drogi za sala zabaw dla dzieci. Tam kupisz dobre drzwi w dobrej cenie,tylko uwaga!!!!!!Wszyscy mądrzy którzy tu piszą zapomnieli o jednej rzeczy. Wszystkie drzwi są w jednym rozmiarze jeśli chodzi o wysokość. Także proponuję znaleźć dobrego fachowca z dobrą piłą który przytnie drzwi w domu. W żadnym wypadku w sklepie na miejscu bo może okazać się że masz nierówne ściany i drzwi będą przy podłodze krzywe.A Judyma chyba nie widział/a jakie są krzywe ściany i jaki jest efekt jak ktoś za bardzo wierzy w siebie nie znając się na tym lub żałuje pieniędzy na fachowca. Pamiętaj jak się raz źle przytnie to już będzie kicha , a drzwi nie wymienia się często.Pozdrawiam.

cytat

~PT ~~PT (Gość)04.01.2017 09:13

cytat

zxcv ~zxcv (Gość)04.01.2017 07:48

Europol na Dmowskiego w spółdzielni

cytat

Judyma Judyma04.01.2017 05:26

Różne drzwi pokojowe a także akcesoria do nich można kupić w Castoramie http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/drzwi-wewnetrzne/drzwi.html A zamontować dasz radę samemu, bo to jest banalne, uwierz mi. I przede wszystkim uwierz w siebie ;)

cytat

Grzesiek ~Grzesiek (Gość)01.12.2016 14:44

Albo tanio, albo dobrze, ja polecam Sławomir Mosion z Papieży,tel 508214018, robił mi drzwi wewnętrzne 10 lat temu, są w idealnym stanie, w tym roku robił mi 2 szt zewnętrzne, też są super, na wiosnę robi mi 12 szt wewnętrznych, co do ceny można się dogadać. Tylko z terminami jest gorzej, ma dużo zamówień.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat