Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~RJ29.11.2016 06:34

potrzebuje kupić i zamontowac drzwi w pokoju i lazience
znacie kogoś "tanio i dobrze"?

Grzesiek ~Grzesiek (Gość)01.12.2016 14:44

Albo tanio, albo dobrze, ja polecam Sławomir Mosion z Papieży,tel 508214018, robił mi drzwi wewnętrzne 10 lat temu, są w idealnym stanie, w tym roku robił mi 2 szt zewnętrzne, też są super, na wiosnę robi mi 12 szt wewnętrznych, co do ceny można się dogadać. Tylko z terminami jest gorzej, ma dużo zamówień.

cytat

Judyma Judyma04.01.2017 05:26

Różne drzwi pokojowe a także akcesoria do nich można kupić w Castoramie http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/drzwi-wewnetrzne/drzwi.html A zamontować dasz radę samemu, bo to jest banalne, uwierz mi. I przede wszystkim uwierz w siebie ;)

cytat

zxcv ~zxcv (Gość)04.01.2017 07:48

Europol na Dmowskiego w spółdzielni

cytat

~PT ~~PT (Gość)04.01.2017 09:13

https://www.youtube.com/watch?v=yLmKtqDfIhE

cytat

Ela ~Ela (Gość)13.01.2017 09:42

Jedź na Łódzką wjazd w Gęsia i zaraz w prawo wzdłuż drogi za sala zabaw dla dzieci. Tam kupisz dobre drzwi w dobrej cenie,tylko uwaga!!!!!!Wszyscy mądrzy którzy tu piszą zapomnieli o jednej rzeczy. Wszystkie drzwi są w jednym rozmiarze jeśli chodzi o wysokość. Także proponuję znaleźć dobrego fachowca z dobrą piłą który przytnie drzwi w domu. W żadnym wypadku w sklepie na miejscu bo może okazać się że masz nierówne ściany i drzwi będą przy podłodze krzywe.A Judyma chyba nie widział/a jakie są krzywe ściany i jaki jest efekt jak ktoś za bardzo wierzy w siebie nie znając się na tym lub żałuje pieniędzy na fachowca. Pamiętaj jak się raz źle przytnie to już będzie kicha , a drzwi nie wymienia się często.Pozdrawiam.

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc