metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~majeczka30406.06.2011 12:19

Czy ktoś orientuje się kiedy ma ruszyć budowa Castoramy
i czy napewno będzie to na terenie stadionu?

Stigmen Stigmen06.06.2011 18:28

Była mowa o duzym markecie budolanym na terenie stadionu(byłego juz zresztą) ale czy to dalej prawda,nie jestem w stanie odpowiedzieć
Podłączam się do pytania j.w

cytat

kris kris08.06.2011 12:17

Ja tam słyszałem, że na terenie byłego stadionu ma powstać market MAKRO.
Na sulejowskiej na terenie byłej fabryki mebli ma ponoć powstać OBI wraz z TESCO EXTRA.
Ale to wszystko plotki, czekam na potwierdzenie tych informacji ;)

cytat

ALEJA ~ALEJA (Gość)06.10.2011 07:53

Z NIEOFICJALNYCH INFORMACJI JAKIE UZYSKAŁEM W POŚREDNIAKU OBI MA W GRUDNIU PRZEPROWADZAĆ REKRUTACJĘ DO OBIEKTU BUDOWANEGO PRZY SULEJOWSKIEJ-ZATRUDNIONYCH MA BYĆ OKOŁO 80 OSÓB

cytat

bezrobotny ~bezrobotny (Gość)23.01.2012 16:51

kasting na kadrę kierowniczą trwa do końca stycznia ale podobno to ci sami kierownicy co byli w brikomarsze więc zostają zwykłe etaty -chyba że przyjmą swoich znajomych co by mnie nie zdziwiło

cytat

rozbawiony ~rozbawiony (Gość)24.01.2012 09:58

no tak bo gdzie te bidulki znajdą zatrudnienie jak im taka konkurencja się otworzy hahahahaha powinni na mszę dać by budowa trwała kilka lat

cytat

ciekawa ~ciekawa (Gość)29.02.2012 18:57

Byłam w weekend zobaczyć jak wygląda budowa tego nowego sklepu na sulejowskiej i w rozmowie z ochroną uzyskałam informację że otwarcie planowane jest na koniec czerwca .

cytat

kis ~kis (Gość)10.03.2012 12:41

faktycznie po tempie budowy widać że jest szansa na pracę w obi w czerwcu .tylko jeśli faktycznie zatrudnią tych co z briko i nomiego to marne szanse na prace - byłam na rozmowie o pracę kiedyś w briko i ten kierownik to najlepiej chciał by tylko ludzi co już wszystko wiedzą i potrafią ,ale gdzie mam zdobyć to doświadczenie ?

cytat

polo ~polo (Gość)22.04.2012 20:43

otwarcie marketu ma być z tego co czytałam we wrześniu - nie wiem jak z pracą bo na innym wątku piszą że kierownicy mają być z nomi to i pewnie sporo ludzi stamtąd wezmą ze sobą

zawracanie 2.jpg

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat