metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~dojeżdżający26.11.2015 10:32

Jestem klientka busów bo dojeżdżam do łodzi do pracy .Jestem zmuszona jeździć busem bo wszystkie piotrkowskie autobusy zostały zlikwidowane. Kierowcy busów w ostatnim czasie zrobili się panami sytuacji - są aroganccy a na pytania czy dołącz dodatkowe busy śmieją się nam w twarz że za takie pieniądze za przejazd to nic nie będą dołączać. Przejazd kosztuje 7.50 lub 8.50 zależy jaki bus jedzie. Często i gęsto stoimy na przystankach po 1 ,5h bo jak busy są pełne to nie zatrzymują się. Sedno całej sprawy to to że te busy są tak pełne że nawet cała drogą stoi się do Łodzi i z Łodzi. Coraz więcej młodzieży dojeżdża na czelnie a nie korzysta z akademików czy wynająć mieszkań stąd takie kotły w busach.
Mam propozycję: a może ktoś by zrobił konkurencje tym przewoźnikom i puścił dodatkowe busy szczególnie w godzinach rannych i popołudniowych>? A może wygodny autobus i gwarantujemy że przesiądziemy się do n niego bo już wszyscy narzekają, a jak stać to przynajmniej nie zgiętym .

kierowca ~kierowca (Gość)08.10.2017 19:15

Poszukuję takiego "pracowniczego" busa, ktoś coś może podpowiedzieć?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat