metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~małolata28.10.2014 11:35

Cześć, Szukamy właśnie z narzeczonym zespołu na swoje wesele. Polećcie jeśli znacie jakiś fajny zespół, który oprócz tego, że świetnie gra i bawią się wszyscy od najmłodszych do tych najstarszych ma też w swoich szeregach osobę, która pełni rolę tzw. wodzireja. Nie musi być to dosłownie wodzirej, raczej ktoś energiczny, otwarty z charyzmą, kto umie zabawić gości i poprowadzić wesele. Jakieś wspólne integrowanie rodzin, przyśpiewki z akordeonem przy stołach i zorganizuje super oczepiny. Znacie kogoś takiego? Jesteśmy w stanie zapłacić więcej, byleby wesele pozostało niezapomnianym :)

Zanzi Zanzi28.10.2014 13:13

Dziewczyno weź się rozejrzyj, tu co najmniej ze trzy razy zakładano wątek, dotyczący oprawy muzycznej na wesela. Sądzę, że nie jest to aż tak fantastycznie ciekawy temat, żeby go tyle razy powielać ;)
A jeśli to próba zareklamowania siebie (bo poniżej "ktoś" szybko "kogoś" poleci), to raczej nie w tym dziale ;)

cytat

alfa ~alfa (Gość)28.10.2014 15:14

Zespół Tristan z Wolborza. Mają wzięcie. Dziewczyny w zespole na prawdę ślicznie śpiewają. Mają chyba nawet swoją stronę internetową. Można wejść i posłuchać. Byłam na weselu w zeszłym roku i bardzo mi się podobało jak grali i obsługiwali imprezę.

cytat

qwerty ~qwerty (Gość)01.11.2014 18:25

http://www.zespoly-weselne.pl/Piotrkow-Trybunalski
Najlepiej jedź na próbę do zespołu i posłuchaj jak naprawdę grają. Popytaj filmowców i fotografów. Popytaj znajomych gdzie te zespoły grały. Wez opinie z domów weselnych.

cytat

M. ~M. (Gość)02.11.2014 09:28

Polecam Czary Mary Band. Grali u mnie. Rewelacja.

cytat

Gerwaz Gerwaz05.11.2014 19:51

Polecam zespół Dobry Klimat. Wesele, na którym się bawiłam, zapamiętam na naprawdę długo. Zespół stworzył niesamowitą oprawę do tej imprezy. Wyraźnie wyróżniają się na tle innych. Po pierwsze muzyka oraz jej jakość - w gusta gości repertuar trafił w 100%. Po drugie prowadzenie przez wodzireja, a to wszystko z klasą i dobrym humorem. Po trzecie efekty świetlne, które również miło zapamiętam.
-------------
Piękne i gustowne [url=http://diores.pl/gorsety-body-c-23.html]gorsety[/url]

cytat

Si ~Si (Gość)26.11.2014 08:19

Również polecam zespół Dobry Klimat. Produkują tak fantastyczną atmosferę, że nie chce się schodzić z parkietu. Wszystkie wypowiedzi wodzireja są wypowiadane ze smakiem. W internecie mają też swoją stronę gdzie można posłuchać ich wykonów znanych utworów. www.dobryklimat.info GORĄCO POLECAM

cytat

MIchał J ~MIchał J (Gość)26.11.2014 20:46

Nie byłem na weselu od chyba 7 lat, ale Dobry Klimat w internecie chyba prezentuje się najlepiej. Czeka mnie niedługo wybór i raczej pierwszy telefon wykonam do tego zespolu. :)

cytat

ares1 ares127.11.2014 20:38

Zapodajcie sobie zespół z poza Piotrkowa i wtedy utnie się własna promocja!

cytat

Małgorzata Jureńczyk ~Małgorzata Jureńczyk (Gość)02.12.2014 18:42

Zapobiegam postowi nad.
A dołączam do publicznego grona zadowolonych klientów zespołu Dobry Klimat.
Podpisaliśmy umowę, kiedy zespół grał w składzie trzyosobowym. W dniu imprezy zostaliśmy mile zaskoczeni dodatkową osobą wokalisty, który bardzo ciekawie rozbawił całą rzeszę zaproszonych gośći zarówno z mojej strony jak i mojego męża. Polecamy, z naszej strony 100% rekomendacji.

cytat

ares1 ares104.12.2014 09:27

Zapobiegaj dalej :))) Co nie zmienia faktu że sami sobie reklamę robicie i to w słabym wykonaniu :)))

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat