metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~agu28.10.2013 20:41

Hej. Czy ktoś może zna zespół Presto z Piotrkowa? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii o nich. Może ktoś był na imprezie na której grali.

Agnieszka K. ~Agnieszka K. (Gość)25.08.2014 22:40

Witajcie!!!
Presto jest godny polecenia. Właśnie grali na moim weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni - goście również - ubawili się, wytańczyli i wyśpiewali za wszystkie czasy!!! Pan Andrzej jest bardzo miły i wciela w życie wszelkie prośby i sugestie młodych oraz gości. Polecam, pozdrawiam i dziękuję za niezapomnianą zabawę!!!!

cytat

Andrzej z zespołu Presto ~Andrzej z zespołu Presto (Gość)05.04.2014 15:35

Wszedłem przypadkowo na ten portal i te bezpodstawne pomówienia nie są adekwatne co do mojej osoby i zespołu, który reprezentuję. Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy takie jest życie.Ten kto krytykuje niech się weźmie do roboty a nie zajmuje się głupotami.......Pozdrowionka

cytat

Uczestnik wesela ~Uczestnik wesela (Gość)26.03.2014 08:35

Ten ryży kolo strasznie zarozumiały jest!

cytat

gość ~gość (Gość)25.03.2014 15:22

Mnie się nie podobał PRESTO

cytat

kasia&piotrek ~kasia&piotrek (Gość)22.03.2014 19:41

Byliśmy na weselu na którym grał zespół Presto. Grali bardzo fajnie, repertuar dla każdego, świetnie zabawiali gości. Polecamy ten zespół.

cytat

alex ~alex (Gość)22.03.2014 17:34

Prawdopodobnie ta osoba która pisze ,że są zespoły lepsze tzn takie które nie reklamują się w internecie ma swój zespól który nie ma wzięcia bo nie pojęcia o tej robocie i zazdrości tym zespołom które mają swoja stronę.A prawda jest taka ze zespół bez swojej strony i dema własnych utworów to 9 liga .

cytat

Zuzana Zuzana22.11.2013 19:26

Mi się wesele z zespołem kojarzy :)

cytat

Ania i Radek ~Ania i Radek (Gość)20.11.2013 12:37

Powiem szczerze że wolałabym mieć Dja Marcina Wodzireja z Piotrkowa.
Naprawdę chłopak ma pojęcie w graniu i lepiej prowadzi imprezę niż zespół.

cytat

ares1 ares103.11.2013 08:00

"qwaq" napisał(a):
Znajoma w taki sposób zaufała zespołowi a na weselu juz tak pieknie nie było jak sie reklamowali w internecie.


Mozesz to bardziej rozwinąć bo mnie to zaciekawiło :)))

cytat

qwaq ~qwaq (Gość)02.11.2013 15:33

Są lepsze kapele w Piotrkowie. Poszukaj na portalach weselnych. Nikogo nie chce polecać. Najlepiej jechać do zespołu na próbę i tam go sprawdzić,bo to co jest w internecie nie zawsze okazuje sie prawdą na weselu. Znajoma w taki sposób zaufała zespołowi a na weselu juz tak pieknie nie było jak sie reklamowali w internecie.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat