metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Milka04.01.2017 14:52

Prosze o wpisywanie gdzie i jaka stawke proponuja na poczatek podpiotrkowskie magazyny

Polo ~Polo (Gość)29.01.2017 22:39

Kierownik z Dino zabral glos-masz racje,obetnij premie za nieznajomosc ortografi.

cytat

Zygu ~Zygu (Gość)31.01.2017 04:40

Ja w DINOsyfie robie od niedawna, jeśli trafi mi się inna robota już mnie nie zobaczą

cytat

szukacz ~szukacz (Gość)31.01.2017 05:27

Wola Bykowska 17,5 na godzinę ,a w Khune Nagel premie do 1000zł obiecują.Ktoś chciał coś na ten temat wie jak to wygląda?

cytat

fm jaro-sty ~fm jaro-sty (Gość)01.02.2017 21:07

"szukacz" napisał(a):

"szukacz" napisał(a):

nic nie dźwigasz ręcznie, wszystkie prace wykonujesz wózkiem widłowym, jest dział preparacji i tam trzeba kompletować zamówienia, ale pot po tyłku nie leci, wszystko na spokojnie

cytat

ksenia ksenia12.02.2017 18:49

Plus pewnie odpowiedzialność materialna na minus z zarobków. Żeby znaleźć dobrą pracę to trzeba znać przynajmniej Excel np. z http://eduexcel.pl/ lub program WF-MAG. Oczywiście mieć uprawnienia na wózki.

cytat

logista ~logista (Gość)12.02.2017 19:20

odpowiedzialność materialna raczej nie towar zazwyczaj jest ubezpieczony w magazynach ,a jak znasz Excel to na co możesz ,liczyc:)?

cytat

akordzista ~akordzista (Gość)13.02.2017 09:51

Da się zarobić ponad 3 patole, ale trzeba z... bo to jest na akord , jak wracam do domu to nic nie robię tylko leże i zdycham ale siano jest a żona wściekła że nie mam siły już na nic.

cytat

logista ~logista (Gość)13.02.2017 17:41

"akordzista" napisał(a):

w jakim to magazynie pracujesz?

cytat

xray ~xray (Gość)14.02.2017 09:00

w atlasie na składanki szukają, 14 zł na początek na rękę, umowa o pracę od razu, pracuje się po 8 godzin na dwie tygodniowe zmiany rano i popołudnie. konieczne uprawnienia na wózki widłowe. latem jest trochę więcej pracy no bo to budowlanka ale zimą i jesienią spokój. atmosfera w porządku.

cytat

akordzista ~akordzista (Gość)15.02.2017 13:52

do ~logista (Gość)
W Kauflandzie ale jestem zatrudniony z firmy zewnętrznej, pracuje po 12 godzin

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat