metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~maniuch06.06.2010 23:49

Witam wszystkich,
 
Tak jak w tytule poszukuje załogi na jacht, jeśli chciał/a byś popływać po Zalewie Sulejowskim w terminie 27.06 - 29.06.2010 to mam dla Ciebie propozycje.
 
Z pewnych przyczyn mam miejsca na jachcie, które mogę zaoferować osobie która wykaże chęć zostania członkiem mojej załogi ;) dostępne tylko stanowiska oficerskie ;) Jeśli nie masz kasy nic nie szkodzi, gdyż nie pobieram żadnej opłaty od osób, które wezmą odział w rejsie. To tez nie znaczy ze żadne koszty nie wchodzą w grę, chętna osoba musi się dostarczyć na własny koszt do Bronisławowa w podanym terminie, musisz mieć kaskę na jakieś jedzenie (obiadki będziemy gotować pewnie na lodzi wspólnie) oczywiście piwko swoje kosztuje oraz zawsze mile widziana jest butelczyna jakiegoś dobrego trunku na wieczorek ;)
Szczegóły:
Jachcik to Sasanka, wypływamy z Bronislawowa przystań u Łysego, pierwsza nocka niedziela - poniedziałek raczej w porcie - chyba ze zdążymy to popłyniemy gdzieś indziej, koniec rejsu we wtorek wieczorkiem albo w środę rano - to się okaże.
Moje wymagania co do osobo chętnych są minimalne:
Osoba w wieku do 35lat sam mam 30 wiec im bliżej tego wieku tym lepiej, osoba koniecznie z poczuciem humoru oraz przyjacielskim nastawieniem do ludzi, tolerancyjna i rozsądna.
Ze względu na to ze ogłoszenie może ukazać się w kilku miejscach proszę wyłącznie o bezpośredni kontakt meilowy, postaram się odpisać na każdego maila.
Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz coś o sobie, dla czego chcesz dołączyć do załogi, czym się zajmujesz, co lubisz czego nie lubisz itp, nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego gdyż to nie Atlantyk ale wypadało by umieć pływać w pław.
Przed rejsem zaplanujemy spotkanie gdzieś w barze tak żeby wszystkim pasowało i poznamy się na wzajem przy piwku czy przy czym kto lubi.
Nie prowadzę żadnych szkoleń, rejs ma charakter nie komercyjny, chciał bym poznać fajnych ludzi I milo spędzić czas na wodzie.
Moj adres: stilorgan@tlen.pl
Pozdrawiam
Maniuch

Na tym forum nie ma jeszcze odpowiedzi
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat