Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

weselnik ~weselnik (Gość)12.04.2016 00:34

Nie, najlepiej wesele zrobić u Meckiera na cmentarzu!
Więcej na ten temat znajdziesz tu:
http://www.epiotrkow.pl/forum/hyde-park,Wesela-i-glosne-imprezy-przy-cmentarzu,801

cytat

karol ~karol (Gość)30.04.2016 22:43

super miejsce trzeba tam być i samemu zobaczyć

cytat

Iza ~Iza (Gość)04.07.2016 11:00

Polecam.

cytat

Elmo ~Elmo (Gość)05.07.2016 13:58

Pytania o lokal pod kątem wesela są tu już tak często powielane że aż rzygać się chce jak się to czyta, jakby ludzie w ogóle nie mieli żadnych innych tematów.

cytat

barbara ~barbara (Gość)16.02.2017 23:11

bardzo fajny lokal jedzenie pyszne

cytat

weselniczka ~weselniczka (Gość)3 dni temu, 12:41

Udka,bigos,barszczyk,rosół,kotlety schabowe,karczek, śląskie,krokiety,żurek,pieczeń, to standard piotrkowskich wesel.
Czy ktoś mógłby podać kaczuszkę, perliczkę,galantyny,gęsinę, itp,nieoklepane dania?Czy kucharze piotrkowscy to rutyniarze i nie mogą zaproponować czegoś innego....brrrrr

cytat

małgosia ~małgosia (Gość)3 dni temu, 15:07

Ja miałam wesele w Białym Dworku w Wolborzu i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim którzy szukają sali na swoje wesele.

cytat

MAKS  ~MAKS (Gość)wczoraj, 17:34

A JA WOLĘ ZAGAJNIKOWY DWOREK.

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc