metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~takijeden 28.02.2018 18:19

Cytuję:
Usuwamy również komentarze w których komentujący zarzucają nam cenzurowanie komentarzy (bo nie dotyczą treści artykułu) . Pojawiają się również (nie często) artykuły pod którymi wyłączamy możliwość komentowania.


A czy cenzurowanie komentarzy zgodnych z regulaminem jest dopuszczalne? Uderzcie się w piersi i pozwólcie wypowiedzieć się zalogowanym. Dlaczego wielu zalogowanych opuściło wasz portal? Szczerze odpowiedźcie.

GoWa ~GoWa (Gość)01.03.2018 00:11

Panie Tomaszu Stachaczyku, właśnie pod tym Pana tekstem - manifestem powinni internauci zabrać głos i to jak najszerzej. Tym bardziej, że przecież stawia Pan tam - dość istotne pytania - nieprawdaż? Czyżby tylko retoryczne? To nieładnie: pytać, a potem nie dać szans na odpowiedzi. To po co Pan pytał? Zablokowanie komentarzy pod czymś, co aż się prosi o komentarze, wydaje się krokiem całkowicie nieprzemyślanym.

cytat

q ~q (Gość)01.03.2018 01:30

Przecież ten portal umiera.

cytat

bobo ~bobo (Gość)01.03.2018 09:00

Portal ten jak obecny rząd jest nieomylny

cytat

Ann ~Ann (Gość)12.03.2018 08:27

Niech żyje wolność słowa ;)

cytat

takijeden ~takijeden (Gość)14.03.2018 18:26

Gdzie zginęło 12 komentarzy?

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin14.03.2018 23:24

Chyba raczej 19:
" Zabij go ... komentarzem 24"

cytat

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)15.03.2018 02:06

12? Chyba 20?

cytat

? ~? (Gość)15.03.2018 12:57

Dlaczego zniknął mój komentarz, w którym pisałem o bezpodstawnym usuwaniu przez epiotrków komentarzy niewygodnych dla redakcji (w tym mojego), ale kulturalnych i nie obrażających nikogo w żaden sposób? Czyżby powrót cenzury?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat