Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Nina03.12.2017 21:08

Jak zabezpieczacie samochody na zimę?

Kali ~Kali (Gość)10.12.2017 16:58

Najlepiej wyslac go w cieple kraje.

cytat

sesese ~sesese (Gość)10.12.2017 22:45

Plandeką :)

cytat

klient ~klient (Gość)12.12.2017 23:15

Ja oddałem auto do studia kosmetyki samochodowej Mr.Detail na zabezpieczenie woskiem, ale kładzie też powloki. Szukaj na fecebooku. Chlopak wie co robi.

cytat

BITEX ~BITEX (Gość)13.12.2017 09:53

ZABITEXOWAC OD SPODU, DOBRZE NAWOSKOWAC Z WIESZCHU I PO KLOPOCIE

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin13.12.2017 10:39

Słyszałem o przypadku tak ze 30-35 lat temu, jak dziadek miał polskiego fiata 125p i zimą nie jeździł - stawiał go na parkingu przed blokiem i zakrywał plandeką. Pewnego roku wiosną bardzo się zdziwił, kiedy po zdjęciu plandeki ujrzał polskiego fiata 125p należącego do Milicji Obywatelskiej.

cytat

Gość ~Gość (Gość)13.12.2017 21:29

Na stacji demontażu

cytat

mły ~mły (Gość)przedwczoraj, 00:01

zależy o co pytasz? jakie zabezpieczenie samochodu? Czy chodzi o zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi, czy zabezpieczenie przed rdzą. jeśli to drugie to -> Cortanin F a później Hamerite, a jeśli chodzi o garaż DARMOWY to polecam trzymać auto pod parkingiem podziemnym CH Echo. Garaż na zimę to podstawa. A jeśli ruda szmata zaczyna go wcinać rób zaprawki - im wcześniej tym lepiej. Oczywiście nie zimą tylko latem, ale lepiej zabezpieczyć niż potem się dziwić że mechanik boi się podnieść auta w obawie, że złoży się na pół;) szerokości

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc