metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~study4u05.02.2014 15:25

Hej wszystkim!
Zastanawiam się nad wyborem szkoły wyższej w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo chciałabym się wybrać na Administrację. Zauważyłam, że Wyższa Szkoła Handlowa im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie Trybunalskim , ma bardzo atrakcyjną ofertę nauczania.
Tutaj macie linka: http://www.study4u.eu/Uczelnie/Polska/Piotrkow_Trybunalski/Wyzsza_Szkola_Handlowa_im_Krola_Stefana_Batorego_w_Piotrkowie_Trybunalskim.html
Każda opinia będzie super przydatna!

k.l. ~k.l. (Gość)12.03.2014 14:40

WSH to parodia szkoły wyższej.

cytat

Yamroży ~Yamroży (Gość)10.03.2014 01:17

Szkoła OK. Uczą gotowania na gazie.

cytat

Absolwent ~Absolwent (Gość)17.02.2014 14:00

"Absolwentka" napisał(a):
~Absolwentka (Gość)3 dni temu, 16:08Zgadzam się z Zanzi. Skończyłam studia licencjackie w WSH na kierunku administracja. Na pierwszym roku studiowałam w Łodzi i tam z książek nikt nie wychodził, nieobecność na zajęciach praktycznie nie wchodziła w grę. Od drugiego roku byłam zmuszona przez pracę przenieść się do Piotrkowa, wybrałam WSH i nie wiem co to sesja.
Ty chyba cały czas chodziłaś w tej szkole naćpana, skoro nie wiesz co to sesja - żal mi Ciebie, dziwne że wszyscy kują przed sesja , tylko Ty nie kułaś - zdokniacha trzeba było iść na uniwersytet.
Jednym zdaniem- płacisz i dostajesz.
Trzeba być wyjątkowo upartym, żeby nie skończyć tych studiów.
Nabyta wiedza... to już inny temat.

cytat

Absolwentka ~Absolwentka (Gość)14.02.2014 16:08

Zgadzam się z Zanzi. Skończyłam studia licencjackie w WSH na kierunku administracja. Na pierwszym roku studiowałam w Łodzi i tam z książek nikt nie wychodził, nieobecność na zajęciach praktycznie nie wchodziła w grę. Od drugiego roku byłam zmuszona przez pracę przenieść się do Piotrkowa, wybrałam WSH i nie wiem co to sesja.
Jednym zdaniem- płacisz i dostajesz.
Trzeba być wyjątkowo upartym, żeby nie skończyć tych studiów.
Nabyta wiedza... to już inny temat.

cytat

Zanzi Zanzi11.02.2014 18:26

"Maciek" napisał(a):
Ale papierek wzięłaś ? no widzisz i teraz masz studia podyplomowe

Człowiek uczy się na błędach ;)

cytat

Maciek ~Maciek (Gość)11.02.2014 16:06

"Zanzi" napisał(a):
Ktoś poprosił o opinię na temat szkoły, ja wyraziłam swoją, więc nie uważam, żebym do tego miała dodać swoje doświadczenie życiowe (o cokolwiek Ci chodzi w cytowanym zwrocie;)) W owej szkole miałam epizod podyplomowy, strata czasu i pieniędzy. Masz jedynie rację w tym, że w wielu miejscach można sobie kupić papierek. Ja z zasady jestem przeciwna prywatnym szkołom wyższym. Ale nie obawiaj się, chętnych Wam nie zabraknie ;)


Ale papierek wzięłaś ? no widzisz i teraz masz studia podyplomowe

cytat

Zanzi Zanzi10.02.2014 10:58

"Prawda" napisał(a):
Zanzi a Ty co wiesz o życiu? i tej szkole?

Ktoś poprosił o opinię na temat szkoły, ja wyraziłam swoją, więc nie uważam, żebym do tego miała dodać swoje doświadczenie życiowe (o cokolwiek Ci chodzi w cytowanym zwrocie;)) W owej szkole miałam epizod podyplomowy, strata czasu i pieniędzy. Masz jedynie rację w tym, że w wielu miejscach można sobie kupić papierek. Ja z zasady jestem przeciwna prywatnym szkołom wyższym. Ale nie obawiaj się, chętnych Wam nie zabraknie ;)

cytat

Prawda ~Prawda (Gość)07.02.2014 15:30

"Zanzi" napisał(a):
Jak masz możliwość, to wybierz inną :) Chyba, że Ci potrzebny papierek, a nie umiejętności i wiedza.


Jeżeli uważasz że są tu źli wykładowcy i nie trzeba się uczyć to się mylisz i to bardzo grubo , a papierki to i w Łodzi można zdobyć. Zanzi a Ty co wiesz o życiu? i tej szkole?

cytat

Zanzi Zanzi06.02.2014 09:15

Jak masz możliwość, to wybierz inną :) Chyba, że Ci potrzebny papierek, a nie umiejętności i wiedza.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat