metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~study4u05.02.2014 15:25

Hej wszystkim!
Zastanawiam się nad wyborem szkoły wyższej w Piotrkowie Trybunalskim. Bardzo chciałabym się wybrać na Administrację. Zauważyłam, że Wyższa Szkoła Handlowa im. Króla Stefana Batorego w Piotrkowie Trybunalskim , ma bardzo atrakcyjną ofertę nauczania.
Tutaj macie linka: http://www.study4u.eu/Uczelnie/Polska/Piotrkow_Trybunalski/Wyzsza_Szkola_Handlowa_im_Krola_Stefana_Batorego_w_Piotrkowie_Trybunalskim.html
Każda opinia będzie super przydatna!

Zanzi Zanzi06.02.2014 09:15

Jak masz możliwość, to wybierz inną :) Chyba, że Ci potrzebny papierek, a nie umiejętności i wiedza.

cytat

Prawda ~Prawda (Gość)07.02.2014 15:30

"Zanzi" napisał(a):
Jak masz możliwość, to wybierz inną :) Chyba, że Ci potrzebny papierek, a nie umiejętności i wiedza.


Jeżeli uważasz że są tu źli wykładowcy i nie trzeba się uczyć to się mylisz i to bardzo grubo , a papierki to i w Łodzi można zdobyć. Zanzi a Ty co wiesz o życiu? i tej szkole?

cytat

Zanzi Zanzi10.02.2014 10:58

"Prawda" napisał(a):
Zanzi a Ty co wiesz o życiu? i tej szkole?

Ktoś poprosił o opinię na temat szkoły, ja wyraziłam swoją, więc nie uważam, żebym do tego miała dodać swoje doświadczenie życiowe (o cokolwiek Ci chodzi w cytowanym zwrocie;)) W owej szkole miałam epizod podyplomowy, strata czasu i pieniędzy. Masz jedynie rację w tym, że w wielu miejscach można sobie kupić papierek. Ja z zasady jestem przeciwna prywatnym szkołom wyższym. Ale nie obawiaj się, chętnych Wam nie zabraknie ;)

cytat

Maciek ~Maciek (Gość)11.02.2014 16:06

"Zanzi" napisał(a):
Ktoś poprosił o opinię na temat szkoły, ja wyraziłam swoją, więc nie uważam, żebym do tego miała dodać swoje doświadczenie życiowe (o cokolwiek Ci chodzi w cytowanym zwrocie;)) W owej szkole miałam epizod podyplomowy, strata czasu i pieniędzy. Masz jedynie rację w tym, że w wielu miejscach można sobie kupić papierek. Ja z zasady jestem przeciwna prywatnym szkołom wyższym. Ale nie obawiaj się, chętnych Wam nie zabraknie ;)


Ale papierek wzięłaś ? no widzisz i teraz masz studia podyplomowe

cytat

Zanzi Zanzi11.02.2014 18:26

"Maciek" napisał(a):
Ale papierek wzięłaś ? no widzisz i teraz masz studia podyplomowe

Człowiek uczy się na błędach ;)

cytat

Absolwentka ~Absolwentka (Gość)14.02.2014 16:08

Zgadzam się z Zanzi. Skończyłam studia licencjackie w WSH na kierunku administracja. Na pierwszym roku studiowałam w Łodzi i tam z książek nikt nie wychodził, nieobecność na zajęciach praktycznie nie wchodziła w grę. Od drugiego roku byłam zmuszona przez pracę przenieść się do Piotrkowa, wybrałam WSH i nie wiem co to sesja.
Jednym zdaniem- płacisz i dostajesz.
Trzeba być wyjątkowo upartym, żeby nie skończyć tych studiów.
Nabyta wiedza... to już inny temat.

cytat

Absolwent ~Absolwent (Gość)17.02.2014 14:00

"Absolwentka" napisał(a):
~Absolwentka (Gość)3 dni temu, 16:08Zgadzam się z Zanzi. Skończyłam studia licencjackie w WSH na kierunku administracja. Na pierwszym roku studiowałam w Łodzi i tam z książek nikt nie wychodził, nieobecność na zajęciach praktycznie nie wchodziła w grę. Od drugiego roku byłam zmuszona przez pracę przenieść się do Piotrkowa, wybrałam WSH i nie wiem co to sesja.
Ty chyba cały czas chodziłaś w tej szkole naćpana, skoro nie wiesz co to sesja - żal mi Ciebie, dziwne że wszyscy kują przed sesja , tylko Ty nie kułaś - zdokniacha trzeba było iść na uniwersytet.
Jednym zdaniem- płacisz i dostajesz.
Trzeba być wyjątkowo upartym, żeby nie skończyć tych studiów.
Nabyta wiedza... to już inny temat.

cytat

Yamroży ~Yamroży (Gość)10.03.2014 01:17

Szkoła OK. Uczą gotowania na gazie.

cytat

k.l. ~k.l. (Gość)12.03.2014 14:40

WSH to parodia szkoły wyższej.

cytat

Gość ~Gość (Gość)28.06.2014 11:00

Głupoty piszecie. Jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć to się nauczy nawet w najgorszej szkole wyższej. WSH jest dobra, to że nie wszyscy wykładowcy są wymagający to nie znaczy, że wszyscy.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat