metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Alicja18.08.2016 10:50

Wczoraj radny Jan Dziemdziora wywiesił zawiadomienia o wnioskowaniu przez niego do rady miasta skoszenie traw.
Czy może mi kto¶ wytłumaczyć bo nie rozumiem jak w XXI wieku, kiedy s± wykonywane prace cykliczne typu koszenie trawy latem musi być wnioskowane? To jest dla mnie co¶ naturalnego tak jak mycie się , spanie czy jedzenie.Czy niedługo będziemy musieli wnioskować o od¶nieżanie, grabienie li¶ci czy wymianę spalonych żarówek w latarniach ulicznych? Wstyd mi za włodarzy tego miasta. Przypomina mi się ¶lubowanie w pierwszej klasie szkoły "Jestem uczniem tej szkoły, jest ona czysta , piękna - bo moja..." Szkoda że nie wszyscy kochaj± to miasto...

o wykaszanie trawy trzeba niekoniecznie wnioskować ~o wykaszanie trawy trzeba niekoniecznie wnioskować (Go¶ć)24.08.2016 13:12

Oj Alicja, każdy chce trochę zabłysn±ć bo to już blisko połowa kadencji rady miasta. Teraz kiedy radny Dziemdziora jest w koalicji z prezydentem Chojniakiem musi wnioskować na pi¶mie bo na sesji już nie zgłasza swoich wniosków jak dawniej kiedy był w opozycji. A może wróci do opozycji razem ze swoimi kolegami i koleżank± z SLD?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat