metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~mieszkaniec03.08.2014 00:45

Restauracja MECKIER przy Cmentarnej 17, miały być tylko stypy i komunie, a już czwartą sobotę impreza: dyskoteki, wesela, fajerwerki. Za grosz szacunku. Wstydu nie mają, przez ulicę cmentarz. Spać nie można, po ulicy rozchodzi się muzyka i ryczenie pijaków. Kto na to przyzwolił ?

piotrków ~piotrków (Gość)10.08.2014 12:41

"ares1" napisał(a):


czy tylko ja nie wiem o co chodzi w tym wpisie ?;d

cytat

mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)10.08.2014 12:43

"Janek" napisał(a):


Dobrze powiedziane, POPIERAM (y)

cytat

yioyufoyfik ~yioyufoyfik (Gość)10.08.2014 12:50

"97300" napisał(a):


Panie Meckier, zawiść ? Domagamy się tylko ciszy.

cytat

matka ~matka (Gość)10.08.2014 13:18

"piotrkowianka" napisał(a):


Do Piotrkowianki -
Przyjmie nas Pani na kwaterę, tylko co sobotę, proszę. Przecież to dla Pani, żaden problem. Pokryjemy koszty swojego wyżywienia.
A propos, mamy dzieci, chyba to nie problem skoro jest Pani taka wyluzowana.

cytat

pieszy ~pieszy (Gość)10.08.2014 13:24

Nie tylko muzyka, ale śpiewy, głosy i migające światła. Oczopląsu dostaję jak wracam tamtędy z pracy. Doprawdy nieprzyzwoite.

cytat

wisia ~wisia (Gość)10.08.2014 14:51

"ares1" napisał(a):
Kto na to przyzwolił ?

Takie zezwolenia wydaje UM z podpisem Prezydenta Miasta. Na łące za blokiem TBS ktoś zezwolił na wybudowanie domu (gdzie był zakaz budowy z uwagi na teren blisko rzeki i glebę niejednorodną). Pies ujada cały dzień, w nocy palone są śmieci, smród wprost nie do wytrzymania, kosza brak. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.....:) Nie będziemy głosować na Chojniaka!!!!!!

cytat

biurokrata ~biurokrata (Gość)11.08.2014 09:35

Uchwałą nr XXIII/423/12 Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dn. 27 czerwca 2012r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulic: Cmentarnej … (Dz. Urz. Woj. Łódzkiego z dn. 8 sierpnia 2012r. , poz. 2388) z uwagi na kult religijny PRZY CMENTARZU NIE WOLNO NAWET WIESZAĆ REKLAM. Nie wolno także budować mieszkań. Ciekawe dlaczego ?

cytat

kjdsfihdghd ~kjdsfihdghd (Gość)11.08.2014 10:38

Sama Reustauracja mi nie przeszkadza, tylko te sobotnie imprezy.Ja się boję pomyśleć co będzie działo się tutaj w sylwestra. Przy tej ul.mieszkają małe dzieci, zwierzęta (np. koty czy psy). Przy tak głośnej muzyce, dzieci nie usną a zwierzęta ze strachu mogą uciec. Nie wzywam policji bo nie chcę robić panu Meckierowi problemów,ale jeśli to się nie zmieni,będę do tego zmuszona.Więc byłoby miło gdyby Pan Meckier to przeczytał i przemyślał to wszytko. a tak w ogóle to jacyś chorzy ludzie chcą mieć wyprawiane wesele przy cmentarzu. Wyobraźcie sobie że człowiek któremu właśnie zmarła ukochana osoba wraca z cmentarza, cierpi a wy jak gdyby nigdy nic przy cmentarzu puszczacie sobie tak głośną muzykę. OGARNIJCIE SIĘ ! to nie jest normalne.

cytat

Paweł ~Paweł (Gość)11.08.2014 11:37

To przecież szok. Nasze miasto nie jest gotowe na taki kabaret z dreszczykiem.

cytat

gość ~gość (Gość)11.08.2014 13:33

Moim zdaniem - nawet, jeśli są chętni na takie imprezy w tym miejscu, właściciel lokalu powinien odmówić, ponieważ godzi to w powagę cmentarza. Zgadzam się z opinią ~asik (Gość), że cyt. " ... na wesołą zabawę nie pozwala klimat i powaga okolicy ".

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat