metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Marta31.10.2014 15:48

Upraszam moja sąsiadkę o zaprzestanie szycia przed godz. 6 rano, tak ,tak nie mylę się , a szczególnie w niedzielę kiedy chcemy dłużej pospać , oraz po godz. 22 - standard.
Dla dociekliwych: wygląda to mniej więcej tak ; 5.25 start do 6.20 , po południu nie wiem bo nie słychać, w nocy jak już śpimy następna pobudka 22.40 , kiedyś to nawet szyła o 24.30 .Szok i jeszcze chwile i będę gryźć, a jak zapytałam co to za szycie to powiedział jej mąż że to chyba nie ona i że on nic na ten temat nie wie.

Poloniusz Piotrkowski ~Poloniusz Piotrkowski (Gość)31.10.2014 16:43

Żalisz się czy chwalisz?

cytat

iwi ~iwi (Gość)31.10.2014 19:51

Też mam debili piętro niżej, którym wydaje się, że mieszkają sami, np. muza na pełny regulator niezależnie od pory dnia i nocy, w zeszłe wakacje Pani sobie wyjechała na tygodniowe wakacje, przywiązała psa na podwórku, który wył 24h...

cytat

Al Bundy Al Bundy31.10.2014 23:07

O 24.30???????

cytat

tutaj tutaj01.11.2014 00:43

Porozmawiaj z nią. Ona zarabia na życie. Może zaczyna o tej godzinie, bo dzieciska śpią i ma chwilę czasu.
Po prostu - spróbuj porozmawiać.

cytat

Marta ~Marta (Gość)03.11.2014 11:06

"tutaj" napisał(a):
tutajprzedwczoraj, 00:43Porozmawiaj z nią. Ona zarabia na życie. Może zaczyna o tej godzinie, bo dzieciska śpią i ma chwilę czasu.
Po prostu - spróbuj porozmawiać.


Rozmawiałam, ta pani nie ma dzieci i z mężem są na emeryturze, dziwni ludzie , nocami chodzą do piwnicy.

cytat

Zanzi Zanzi03.11.2014 16:04

"Marta" napisał(a):
dziwni ludzie , nocami chodzą do piwnicy.

Może to wampiry? ;)

cytat

Terry ~Terry (Gość)04.11.2014 12:05

Może octem ich wysmarować? Może poskutkuje...

cytat

Przejezdny ~Przejezdny (Gość)15.11.2014 12:23

tutaj, ja z tobą porozmawiam. może nie teraz i nie tutaj, ale porozmawiam. jak masz pisać głupoty tutaj, tutaj, to lepiej w klawisze nie stukaj. bo hałasujesz.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat