metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Tooona3322.04.2011 17:27

Bardzo proszę osoby, które zostały pokrzywdzone, przez rzekomo przyszłych pracodawców w Piotrkowie, którzy uczestniczyli w dniach próbnych BEZPŁATNYCH - zjednoczmy się!!!
W czasach ogromnego bezrobocia w Polsce, wiele młodych, ambitnych, wykształconych osób pozostaje bez pracy lub są zmuszeni do pracy zagranicą.
Ten fakt niewątpliwie wykorzystują nieuczciwe firmy, żerując na obecnej sytuacji jaka panuje w Polsce.
wpisujcie kto spotkał się z taka sytuacja, ja zostałam wykorzystana miałam dwa dni próbne, z czego dawano mi do zrozumienia, że są zadowoleni z mojej pracy i że wszystko jest na dobrej drodze. Łącznie przepracowanych 12 próbnych godzin, po czym nawet nie mieli odwagi do mnie zadzwonić i mnie poinformować, że mnie nie przyjęli tylko napisali smsa!!! już dość takiego traktowania!!!

Piotr Włostowic Piotr Włostowic22.04.2011 17:41

Popieram. Dzicz należy zwalczać choćby preparatem owadobójczym.

cytat

klet klet24.04.2011 21:48

Temat bez przyszłości, gdyż wysokie bezrobocie nie wyzwoli w ludziach odwagi by walczyć o swoje. Każdy kto złapie pracę na kilka dni czy 3mc max nie będzie walczył z nieprzestrzeganiem prawa pracy, przepisów BHP itd. Każdy zamknie się i będzie cicho siedział by dostać te grosze.
Poza tym wiele osób pracuje na umowę zlecenie co jest sk.rwiel.twem lub na umowę o dzieło, która jest jeszcze gorszym dziadostwem.
Pracodawcy wykorzystują młodych ludzi jak tylko mogą bo wiedzą, że po1)PIP'a nic im nie zrobi, po 2) PUP'a też nie lepsza jest wysyłając ludzi do katorżniczej pracy marnując publiczne środki bez efektywnie, po 3) US teś powinien częściej kontrolować pracodawców w celu wyłapywania numerantów, a takich nie brakuje. Przecież 80% firm lekko szacując robi wały tyle, że urzędnicy są pierd.lnięci i udają, że jest super.
Specjalnie dla urzędasów nierobów i pracodawców oszustów dedykuję ten kawałek:

" target="_blank">

cytat

reklama

Pozostałe watki

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat