metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ja12317.06.2014 11:39

Witam wszystkich. Czy ktoś chodził na Szkołę rodzenia w Piotrkowie? Jakie macie doświadczenia, warto? Czy taką położną można potem sobie wynająć do porodu na Rakowskiej?

mika ~mika (Gość)25.08.2014 12:09

Do jula ty też się naucz pisać po kropce się pisze dużą literą a dopiero później zacznij pouczać innych.
Pisałam szybko i może literówka jakaś się wkradła.
Pani ania nie pracowała w tym czasie z tego co wiem. Nie mam pretensji, że ktoś ma przy mnie stać 24 godz na dobę ale jak ktoś przychodzi do pracy do noworodków z gębą pełną zimna i innego syfu to ktoś powinien zareagować. A po porodzie kiedy nie możesz wstać z łóżka i masz problemy z karmieniem to od tego są te panie żeby ci pomóc.Ale myślę że ty jula chyba nie rodziłaś więc życzę ci powodzenia

cytat

jula ~jula (Gość)25.08.2014 13:54

Rodziłam .Co to znaczy ,,gęba pełna zimna i innego syfu"A dlaczego o tym nie zgłośiłaś lekarzowi -może to byłłłłłłła lekarka?

cytat

mika ~mika (Gość)25.08.2014 14:11

Wiesz co myślę że sama tam pracujesz i dlatego tak stajesz w ich obronie a lekarzowi nie musiałam zgłaszać ponieważ było to widoczne i widziały to wszystkie matki leżące na tym oddziale. Nie była to żadna lekarka tylko położna. A co zgłoszenia tego typu to powinni reagować przełożeni a nie tylko matki. Mam takie zdanie o tym szpitalu i mam prawo je wyrazić a ty nie masz prawa mnie pouczać. Jak tobie tam pasuje to wypowiedz się w swoim imieniu i nie narzucaj innym swojego zdania. Moje zdanie jest takie, może teraz jest tam inaczej ale ja już raczej tego nie sprawdzę.

cytat

ollala ~ollala (Gość)12.09.2014 17:35

Jestem w ciąży, którą szkołę rodzenia polecacie???? Słyszałam dobre opinie o tej na Rakowskiej, czy ktoś tam chodził??? Proszę o informacje

cytat

nowa ~nowa (Gość)21.10.2014 23:16

Słyszałam wiele dobrych opinii o Szkole Rodzenia przy Rakowskiej, chciałabym rodzić w tym szpitalu i uczęszczać na zajęcia w Szkole Rodzenia, słyszałam że prowadząca to sympatyczna, wykształcona położna z dużym bagażem wiedzy??? Czy ktoś potwierdzi mi te informację? Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję!

cytat

sysia ~sysia (Gość)30.10.2014 16:36

A ja bardzo sobie chwalę Szpital na Roosevelta, tam to jest dopiero wspaniała atmosfera! Rodziłam swoją córeczkę 6 tyg. temu i jestem bardzo zadowolona. A do Szkoły Rodzenia chodziłam na ul.Belzacką - gorąco wszystkim polecam! Przemiłe prowadzące pani Ela i Ewa, wspaniała atmosfera! Super!!!

cytat

inka ~inka (Gość)05.11.2014 21:15

Potwierdzam że szkoła rodzenia na Rakowskiej jest naprawdę super, wiem bo sama do niej uczęszczałam. Dużo ciekawych informacji i miła atmosfera. Polecam.

cytat

Moni ~Moni (Gość)31.01.2015 20:53

Ja chodziłam do Szkoły Rodzenia pani Joli Dędek. Wspaniała kobieta. Pomogła mi przy dwóch porodach. Wiem, ze tak sprawnie poszło w dużej mierze dzięki jej pomocy. Zajecia w Szkole tez świetne. Dużo ćwiczeń, co pomaga kondycyjnie przygotować się do porodu, a na wykładach można dowiedzieć się o porodzie, o pielęgnacji dziecka, o karmieniu, czyli wszystkiego co niezbędne na początek. Dużym plusem jest też to, że pani Jola przyjeżdża do porodu, gdy ktoś chce. Naprawdę polecam.

cytat

przyszła mamuśka ~przyszła mamuśka (Gość)20.02.2015 14:53

Jestem przed wyborem SZKOŁY RODZENIA czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy pani Jola Dędek przyjeżdża do porodu i odbiera poród czy uczestniczy w nim jako osoba towarzysząca???. Bardzo proszę o informację

cytat

Paula,mama :) ~Paula,mama :) (Gość)31.03.2015 11:27

Niestety Pani Jola w szpitalu na Rakowskiej nie moze odbierac porodu, moze tylko uczestniczyc jako osoba towarzyszaca.Szkola rodzenia na Rakowskiej dosc fajna, ale jestem zawiedziona brakiem cwiczen. U Pani Joli na kazdych zajeciach sa cwiczenia :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat