metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Mietek29.07.2017 23:37

Cześć. Słyszeliście może coś o tym stowarzyszeniu ? Znajomy po kiju dowiedział się że mają całkiem ciekawe zbiorniki i co najważniejsze ponoć można tam połapać niezłe karpie, amury a także drapieżniki. Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tym stawem, wie ktoś jak wygląda sprawa z opłatami ? Moszczenica jest niedaleko Piotrkowa, a na Bugaju coś mi biednie idzie ostatnio z łapaniem :(

;-) ~;-) (Gość)10.08.2017 10:36

Tu jest cały artykuł
https://www.epiotrkow.pl/news/Zapraszaja-do-wspolnego-wedkowania,29232

cytat

Ekspert Ekspert30.07.2017 10:22

Łowiłem tam jeszcze za czasów jak Alejny należał do PZW, ale kiepsko z zarybieniami było i z połowami też różnie. Teraz co prawda już tam nie łapę, bo od kilku lat stowarzyszenie przejęło zbiornik, ale znajomi, którzy tam należą chwalą sobie, że zbiornik odżył, na zarybienia się kasy nie żałuje i w ogóle jest lepiej niż za czasów PZW. Sam się zastanawiam czy nie dołączyć, bo mam do tego stawu rzut beretem. Możesz sobie poczytać na ich stronie co i jak: www.emalik.eu

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat