metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
klet klet04.01.2011 21:39

Wow, dawaj więcej

cytat

predatorback predatorback05.01.2011 07:58

Na tej stronie www jest ok. 13 takich zdjęć. Szkoda, że nie ma jednego, dużego zbioru w jednym miejscu w sieci z takimi historycznymi zdjęciami Piotrkowa (przynajmniej ja się nie spotkałem).

cytat

Aman Aman05.01.2011 22:53

Ja kojarzę, że było gdzieś takie miejsce na jakimś portalu być może na ePiotrkow albo gazeta.pl gdzie była masa zdjęć starego Piotrkowa. Mam je ściągnięte ale nie mogę teraz znaleźć tej strony.

cytat

Dorota Dorota06.01.2011 14:10

W prawdzie to zdjęcie nie jest stare ale uważam,że ciekawe.(ostatnie zdjecie z tej galerii)
http://fotoloto.pl/index.php/pl/galerie/budowle

cytat

Dorota Dorota06.01.2011 14:12

tzn przedostatnie

cytat

Aman Aman06.01.2011 21:44

Cytuję:
tzn przedostatnie

Fotka fajna chociaż nie stara. Ja mam starych fotek Piotrkowa około 200. W większości pościągane z różnych miejsc w necie. Ściągałem je w 2006 roku a teraz gdzieś poznikały.

cytat

na układy nie ma rady ~na układy nie ma rady (Gość)07.01.2011 00:18

Piotrkowianin pokazał bardzo ciekawe stare zdjęcia i widokówki. Jest w Piotrkowie kilku kolekcjonerów dysponujących niezłymi zbiorami dokumentów, zdjęć i innych przedmiotów związanych z naszym miastem. Były nawet wystawy tych eksponatów w muzeum. Nieświadomi ludzie kiedyś takie stare rzeczy wyrzucali jako niepotrzebną makulaturę, a to przecież historia miasta zapisana na starych widokówkach i fotografiach. Tylko dzięki tym lokalnym zbieraczom udało się jeszcze coś uratować. To są głównie pasjonaci zrzeszeni w piotrkowskim kole klubu kolekcjonera.

cytat

predatorback predatorback07.01.2011 07:52

Mnie zastanawia jedna sprawa - jak to jest z prawami autorskimi z ewentualnym opublikowaniem takich starych zdjęć na stronie www. Czytałem, że prawa autorskie ulegają przedawnieniu jeśli "utwór" ma więcej niż 75 lat. Tylko czy dotyczy to również zdjęć?

cytat

klet klet07.01.2011 11:34

Cytuję:
Ja kojarzę, że było gdzieś takie miejsce na jakimś portalu być może na ePiotrkow albo gazeta.pl gdzie była masa zdjęć starego Piotrkowa. Mam je ściągnięte ale nie mogę teraz znaleźć tej strony.


To wrzuć to wszystko do sieci i podeślij nam linki do obejrzenia.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat