metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Dzenny24.06.2015 22:07

Od jakiegoś czasu zauważyłem że w moich autach samoczynnie się powiększył bak paliwa a zwłaszcza tankując na niektórych stacjach paliwa, w 80 litrowym baku weszło mi dzisiaj na stacji Intermache przy ul. Sikorskiego 86 litrów paliwa a rezerwa się jeszcze nie paliła.Drugi przykład mam też mniejsze auto od jakiegoś czasu szukałem przyczyny dużego zużycia paliwa w aucie i braku mocy.Po wielu badaniach u specjalistów nikt nie znalazł przyczyny.W ten sposób sam doszedłem co się dzieje z moim autem, Uważajcie i sami kontrolujcie ile na prawdę lejecie paliwa a zwłaszcza jakie ono jest.

tomek ~tomek (Gość)08.07.2015 22:54

Norbi117 ale klepiesz bzdury butle masz 40 litrów a lejesz prawie pod 50?Sprawdz lepiej tabliczke znamionowa na butli a potem sie odezwij,jakiś czas temu mialem podobny problem i też wchodzilo mi na kazdej stacji inaczej mowie no kur.. 3-4 litry roznicy miedzy stacjami i okazalo sie ze liczac ile km zrobie to wychodzilo proporcjonalnie wiecej tam gdzie wiecej wlalem przejechalem więcej km,rekordy spalania biła stacja na wolborskiej:)

cytat

Snr ~Snr (Gość)28.07.2015 19:00

Ja tankuję LPG na D&D i nie zauważyłem, żeby coś oszukiwali. Paliwo dobrej jakości, a stwierdzam to prowadząc statystyki spalania na stronie motostat, pozdrawiam ;)

cytat

egon ~egon (Gość)31.07.2015 14:14

ja tankuje gaz na dmowskiego i robie od 30 do70 kilometrów więcej jak na innych stacjach

cytat

sceptyk ~sceptyk (Gość)31.07.2015 21:43

co niektórzy widać że nie mają bladego pojęcia na temat pracy stacji benzynowych. Pracownicy maja guzik do gadania co do wysokości cen wlascicielem jest koncern i to on dyktuje cene a czy to jest bp, orlen czy shell nie ma znaczenia.
Powinniscie popracować trochę na stacji i zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz ludzie się starają zap..... za grosze a przez takie wpisy ludzie uwazaja ich za złodziei i za marne grosze wysluchuja zali na temat ze przeginają z cenami i oszukują na ilości paliwa, wystarczy dobrze poszukać w sieci i znajdziecie informacje ze sam producent samochodu twierdzi ze wejdzie do niego więcej paliwa niż napisane min. seat skoda, wolskwagen pozdrawiam

cytat

Dzenny ~Dzenny (Gość)01.08.2015 14:03

Witam panie sceptyku, nikt nie oskarża pracowników pracujących za 1750zł brutto. Tylko przekładane są fakty jak dochodzi do oszustwa klienta nie rozpoczynał bym tego tematu jeżeli bym nie miał na to dowodów pojechałem ze zbiornikiem kupiłem paliwo zapłaciłem i wtedy na 10 litrach które wybiły na liczniku znajdowało się dokładnie w bańce 8,45 litra paliwa, i to się nazywa jawne oszustwo ale najgorsze jest że nie można nic zrobić. oprócz tego że omijać takie stacje wielkim łukiem. Pozdrawiam

cytat

non stop leje d&d i tyle ~non stop leje d&d i tyle (Gość)01.08.2015 14:38

non stop leje d&d i tyle a mechanik mi mówi że chyab na shelu tankuje takie filtry czyste.Benzyne mozna w bańke nalać i sprawdzić na stacji menzurką i zgłosić nieoprawidłowości najprostsza metoda

cytat

Dexter ~Dexter (Gość)25.08.2015 15:12

non stop leje d&d i tyle;a to co na shellu jest najczystrze paliwo?Nie mówie że nie tylko jak czytam takie bzdury to mi sie płakać chce,o ile w paliwie jest prosta sprawa sprawdzenie bo wystarczy nalać do naczynia z miarką to z gazem jest inaczej sam miałem butle gdzie na tabliczce znamionowej była wpisana pojemność max 36L a wchodziło w nią 38-39L czyli w teorii to 2-3l więcej niż pojemność zbiornika auto paliło 10L na 100Km i na tym przejezdzałem 380-390km,a czasem na pusty zbiornik potrafiło wejść tylko 28lale wtedy analogicznie zrobilem 280,byłem także swiadkiem ciekawej sytuacji tankując na dmowskiego widzialem że podjechała do nich cysterna ktora lała na lukoilu i przyjezdza facet i mowi do sprzedawcy zatankowałem ostatnio na lukoilu i chujowy gaz a u was bardzo dobry,szkoda ze nie wiedzial ze jedna beczka leje tu i tu,tankuje tylko na prywatnych stacjach nie na sieciówkach bo jednak jakby nie było to uważam że predzej wlasciciel bedzie probował oszukac urzad skarbowy na podadku niz klienta na ilosci paliwa lub jakości bo jeżeli licho wypadnie kontrola i rozniesie sie w takim pipidówku jak piotrków ze jest oszust to bedzie musiał zwinąc interes.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat