metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Dzenny24.06.2015 22:07

Od jakiegoś czasu zauważyłem że w moich autach samoczynnie się powiększył bak paliwa a zwłaszcza tankując na niektórych stacjach paliwa, w 80 litrowym baku weszło mi dzisiaj na stacji Intermache przy ul. Sikorskiego 86 litrów paliwa a rezerwa się jeszcze nie paliła.Drugi przykład mam też mniejsze auto od jakiegoś czasu szukałem przyczyny dużego zużycia paliwa w aucie i braku mocy.Po wielu badaniach u specjalistów nikt nie znalazł przyczyny.W ten sposób sam doszedłem co się dzieje z moim autem, Uważajcie i sami kontrolujcie ile na prawdę lejecie paliwa a zwłaszcza jakie ono jest.

jaki ~jaki (Gość)26.06.2015 13:47

leje do swoich aut LPG , mam instalacje IV generacji . zauważyłem że po wlaniu gazu w DiD samochód co jakis czas samoczynnie przełącza sie na benzynę. po wizycie w stacji diagnostycznej , okazało się że w pamięci instalacji nie znaleziono żadnej usterki , jest to samoczynna reakcja komputera sterujacego na kiepskiej jakości gaz. leję od pewnego czasu na orlenie i nic

cytat

Zibi102 ~Zibi102 (Gość)26.06.2015 17:59

Tak samo jest na stacji HUZAR raz gaz tankowałem (zawsze wchodzi 28 litrów) i szok butla rozszerzyła się o 7 litrów . Zapłaciłem jak za 28 litrów po krótkie rozmowie .

cytat

kihy ~kihy (Gość)29.06.2015 18:18

mnie oslabia orlen wlasciciel zmienia ceny z predkoscia swiatla nawet kilka razy dziennie

cytat

norbi117 ~norbi117 (Gość)29.06.2015 22:53

Ja tankuję lpg od roku tankuję za każdym razem do pełna i rozbieżności są ogromne. Mam butlę 40 l
Lpg na Krakowskim Przedmieściu rekord 49 l koleś stwierdził że gaz się rozszerza hahaha
orlen na łódzkiej 46 l
intermarche 47 l
shell 45 l
bp wojska polskiego 44 l
d$d 46 l
lpg na sulejowskiej 47l
ta ruska stacja za lidlem 44l
ale jest nadzieja bo na statoil 42l a na mzk 41l
Normalnie kosmos jak gdzieś jadę to wybieram droższe stację bo do pełna nalewają mniej przez co oszczędzam.

cytat

kierowca ~kierowca (Gość)03.07.2015 09:23

Niestety jest to prawda, w Piotrkowie zawsze wchodzi mi do baku więcej paliwa niż ma on pojemności. Do tego ceny wygórowane. Od kilku miesięcy tankuję w Łodzi (na różnych stacjach), mój bak przyjmuje mniej paliwa niż w Piotrkowie a do tego paliwo jest o wiele tańsze.

cytat

ares1 ares103.07.2015 10:48

Chyba mało opłacalne by było jezdzić do Łodzi i tankować :)))

cytat

Dzenny ~Dzenny (Gość)03.07.2015 21:04

Witam dokładnie jesteśmy codziennie okradani a najgorsze że nie możemy nic zrobić, po udowodnieniu takiego procederu stacja może dostać tylko 500 zł. mandatu.

cytat

Zanzi Zanzi06.07.2015 15:40

A jak jest z tankowaniem lpg na stacji przy ulicy Dmowskiego?

cytat

gosciu ~gosciu (Gość)07.07.2015 06:55

normalnie facio wychodzi z kanciapy i tankuje lpg do zbiornika

cytat

Zanzi Zanzi07.07.2015 10:25

Toś błysnął gościu, tylko nie wiem czym...umiejętnością dyktowania chyba ;)

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat