metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~szczurek02.12.2010 17:06

Witam
Mam taki problem wie ktoś jak można otworzyć euroskrzynkę w bloku bez kluczyka, bo zgubiłem gdzieś a administracja bloku mówi, że mam to zrobić na własną rękę. Ewentualnie wezwać ślusarza. Zna ktoś jakiegoś dobrego i taniego, bo w Merkurym powiedział mi 150 zł za taką usługę.

Piotrkowianin Piotrkowianin03.12.2010 17:10

A miałeś tylko 1 kluczyk? Ja dostałem 3.
Gdybyś pamiętał numer kluczyka, to możesz go dokupić na poczcie przy ul. Słowackiego 17 - okienko 11. Koszt to chyba jakieś 1 zł.

cytat

szczurek ~szczurek (Gość)05.12.2010 21:10

Miałem 2 kluczyki ale drugiego też gdzieś zapodziałem. Z tego co wiem to poczta nie ma kluczyków do mojej skrzynki. Tak mi powiedziala moja pani z administracji.

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin06.12.2010 09:28

Zapytaj na poczcie, czy mogą Ci w jakiś sposób pomóc. Może wyjdzie taniej niż w przypadku ślusarza? A na przyszłość zapisz sobie gdzieś ten numer kluczyka - powinni mieć na poczcie w sprzedaży. Okienko nr 3 - na wprost tych automatycznych drzwi wejściowych. Pani z administracji nei słuchaj, bo one tam g***o wiedzą.

cytat

szczurek ~szczurek (Gość)09.12.2010 16:35

Dzięki bardzo za pomoc:)

cytat

renit ~renit (Gość)13.12.2010 12:39

Kluczyki na poczcie to byly ale do starych skrzynek a nie do euro.Cos cie administracja w kulki robi bo dostaje sie 2 a 3 zostaje u nich.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat