metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kozass25.01.2015 21:16

Witam,
mam pytanie- ilu piotrkowian interesuje się tak jak ja modelarstwem np. redukcyjnym? Chciałbym otworzyć sklep modelarski u nas w mieście.Co myślicie?

ares1 ares126.01.2015 10:06

Było by super :))) Choć myślę że w PT nie miał byś za dużo klientów :((( Niestety!!! Ps. Choć ja na pewno nim będę jak powstanie :)))

cytat

Lanc ~Lanc (Gość)30.01.2015 14:27

+1 zainteresowany

cytat

flaki ~flaki (Gość)30.01.2015 17:54

Piotrków to miasto emerytów , wnuczki za granicą ,zresztą rób co chcesz ,
zaraz Cię zus dojdzie i fiskus ,powodzenia

cytat

GalAnonim GalAnonim06.02.2015 08:53

Cześć.
"kozass" + "ares1" + "Lanc" + ja = 4 (słownie: czterech) zainteresowanych. Hmmmm...
Pewnie sporo (przynajmniej na początku) byłoby patrzycieli i cmokających, potem pewnie zostałaby garstka klientów. Pomysł przedni, ale ekonomicznie raczej nieuzasadniony - niestety. Chyba, że oferowałbyś ceny dumpingowe w stosunku do netu...

Ech...gdzie te czasy, gdy chodziło się do "Czuj-czynu"...
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Czarek

cytat

ModelarzRC ModelarzRC19.10.2015 13:47

Nie wiem czy stacjonarny sklep modelarski będzie dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli jest mnóstwo internetowych sklepów modelarskich. Ja np. zawsze korzystam z tego sklepu http://modelmotor.pl/. Zawsze można próbować :)

cytat

ares1 ares120.10.2015 12:26

To ja polecam ten :)))
http://swiatmodeli.com/

cytat

tomasz389 tomasz38920.10.2015 17:41

a ja był bym zainteresowany takim sklepem

cytat

Obserwator DWA ~Obserwator DWA (Gość)21.10.2015 17:26

Szanowny Kolego- jestem modelarzem lotniczym RC wiele lat i z pewnością taki sklep w naszym mieście by się przydał. Mógłby to być sklep modelarski wraz z inną działalnością handlową.Z pewnością będę klientem takiego sklepu.Teraz w Piotrkowie młodego narybku modelarskiego jakoś nie widać. Zajmują się tym sportem starsi modelarze.Może taki sklep pobudzi do zainteresowania się tym sportem młodzież. Zabawa jest bardzo fajna, ale niestety trochę kosztowna.Proponuję zorganizowanie spotkania poprzez ogłoszenie i spotkanie z zainteresowanymi modelarzami. Wtedy poznasz Kolego dokładne zapotrzebowania i ocenisz rentowność planowanego sklepu.

cytat

ares1 ares122.10.2015 08:07

Tak sobie myślę że niestety zakupów internetowych nikt nie przebije a sklepy stacjonarne mają rację bytu w dużych miastach. Wiekszość klientów takiego sklepu przychodzi robi tzw wizje lokalną szukanego przedmiotu a potem szukają w necie i pewnie znajdą taniej.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat