metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~agnieszka.mokrowiecka25.08.2014 13:24

Witam,
Czy orientuje się może ktoś skąd wziąć piasek do piaskownicy w Piotrkowie. Nie musi być koniecznie atestowany. Może z jakiegoś składu budowlanego?

sąsiadka ~sąsiadka (Gość)29.08.2014 15:08

A słyszałaś żeby do piotrkowskich piaskownic przywożono atestowany piasek? Nie ma takiej potrzeby skoro i tak tam pieski siusiają...pozdrawiam sympatycznego sąsiada z ul. Szkolnej 48 mieszkającego na parterze wychodzącego ze swoim kochanym pupilem na siusiu do piaskownicy.

cytat

agulacomp ~agulacomp (Gość)06.09.2014 10:04

Ok nie chodzi mi o dyskusje jakio jest piasek w piotrkowskich piaskownicach tylko skad wziacsc tani piasek? nie bardzo mam warunki żeby jeździć nad rzeczkę i wywozić go siatkami. WE ie ktoś może?

cytat

Janka ~Janka (Gość)12.09.2014 12:13

Piasek do piaskownicy kupowałam w Obi pod koniec lipca br. Pakowany w nieduże worki (nie pamiętam jaka pojemność). Cena ok. 10 zł za worek. Nie wiem jaką masz piaskownicę, ale myślę, że trzeba 5 worków kupić.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat