metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~michal22.11.2013 22:19

Która siłownia jest godna polecenia? Mieszkam od niedawna w PT i szukam miejsca, gdzie mogę poćwiczyć - trening siłowy, ale też sala cardio i fitness/zumba (żona). Dzięki za obiektywne opinie.

Maria ~Maria (Gość)02.12.2014 12:28

Ale nie ma pasów wibrujących w Green Fit.Ha

cytat

mała ~mała (Gość)09.12.2014 09:16

"Kasia" napisał(a):
Kasia (Gość)16.01.2014 12:21Już prawie miesiąc jest nowa siłownia w Piotrkowie GREEN FIT na ul. Slowackiego 93, koło Mistera, tam gdzie jest taki szlaban. Niezła konkurencja dla calypso, karnety dużo tańsze, a wystroj w srodku mega, no i wszystkie sprzety nowiuśkie. Ja tez chodze tam na fitness bo tez jest fajnie i ciekawe zajęcia są :) i kobitki, te które są bardziej wstydliwe nie muszą sie stresować bo osobna szatnia jest na fitnesie dla nich, osobna sauna i obsługa bardzo miła. Ogólnie Klub REWELACJA - polecam :)


W Polsce to mówi się zapory - szlaban to w Niemczech.

cytat

p.P ~p.P (Gość)03.01.2015 19:34

Witam. Temat może już troszkę nie świeży, ale chciałem przedstawić kilka siłowni na które uczęszczałem. Jestem trenerem wiec może moje zdanie niektórym z was pomoże troszkę.
pierwsza siłownia na ulicy dworskiej na szczęście już zamknięta klimat sztywny jak h..
Siłownia na piomie mogę polecić dla osób którzy chcą przytyrać, sprzęt nie najlepszy ale i nie najgorszy. Nawet przyzwoity sprzęt cardio. Bardzo dużo młodzierzy. Trochę lipa z prysznicami. W ostateczności do przeżycia w przeciwienstwie do godzin otwarcia.
Siłownia Osir to już wgl porażka 5 osób i nie ma czym oddychać już nie mówiąc o tym,że nie ma gdzie ćwiczyć. Sprzęt masakra jedyne co to tylko talerze i hantle ok. Duże sztangi (teoretycznie) mają jakieś dziwne wymiary i wagi. Szczerze nie polecam nawet jak by ktoś miał iść zobaczyć z ciekawości.
Siłownia Heros polecam w bardzo gorąco. Sprzęt pełna profeska. Na stosach konkretnie na bramie 120kg. Najmniej na maszynie na dwugłowy ud bo tylko 90kg. Siłownia dla twardzieli i naprawdę silnych. Szeroki zakres hantli bo od 2,5 kg do 60kg. Ławek jest sporo raczej nie trzeba czekać w kolejce. Sprzęt ustawiony bardzo fajnie i profesjonalnie. Lustra do okoła. Klimat naprawdę fajny. Zdecydowanie polecam. Mimo to że właściciel nie dba o tak profesjonalny lokal i tak dobrze wyposażony.
fitness Calypso i GreenFit wszystko ładnie pięknie tylko zaduch i nieprzyjemny zapach w szatniach. Poćwiczyć można ale bez szału. Sprzęt nowy ale nie praktyczny. Nie można porządnie zrobić pleców czy barków, nie wspomnę o nogach. Mały wybór uchwytów i rączek. A jak już są to bardzo niepraktyczne. Siłownia dla panienek jak jedna i druga. Obciążenia mało. Ogólnie nie ma się czym zachwycać. Plusują tylko sprzętem cardio i zajęciami dla kobiet typu zumba itp.
wybór należy do was. Gdyż każdy lubi co innego. Jeśli odwiedzę pozostałe siłownię napewno coś napisze.

cytat

ares1 ares104.01.2015 09:17

Piękna reklamę zapodałeś :)))

cytat

gimbus ~gimbus (Gość)13.01.2015 08:38

dobrze napisał. opis zgodny ze stanem faktycznym

cytat

aha ~aha (Gość)01.10.2015 13:03

a dla nieletnich ? jakąś silownia ? co polecacie ?

cytat

observ ~observ (Gość)02.10.2015 10:14

dla nieletnich jak i dla innych polecam zwykłe ćwiczenia jakich uczyli nas na wf-ie. zwykłe pompki i ćwiczenia z ciężarem własnego ciała dadzą ci dużo więcej niż żelastwo na siłowni

cytat

Todzia ~Todzia (Gość)15.10.2015 20:00

Polecam z całą odpowiedzialnością Studio Figura w Koronie ul Armii Krajowej 22B telefon 502663732

cytat

pilna pilna29.09.2017 13:21

Szkoda tylko, że nie uwzględniają tam karty OK System: https://www.oksystem.pl . Jeśli ktoś tak jak ja ją ma, to może udać się na przykład do: Tom Fit Center, siłowni: Olimp, Heros, czy Green Fit. Która jest Wasza ulubiona?

cytat

nowynickname ~nowynickname (Gość)02.10.2017 20:05

Dzieki za rekomendacje.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat