metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~michal22.11.2013 22:19

Która siłownia jest godna polecenia? Mieszkam od niedawna w PT i szukam miejsca, gdzie mogę poćwiczyć - trening siłowy, ale też sala cardio i fitness/zumba (żona). Dzięki za obiektywne opinie.

kaszalot ~kaszalot (Gość)23.11.2013 10:57

Polecam Calypso na Słowackiego, jedyna wada tej siłowni to, że jest droga ale to chyba przypadłość sieciowych siłowni ;p

cytat

Lekarz ~Lekarz (Gość)24.11.2013 19:19

Siłownia jest niezdrowa...

cytat

Zanzi Zanzi26.11.2013 12:28

"Lekarz" napisał(a):
Siłownia jest niezdrowa...

Tak, zdrowe jest palenie papierosów i jedzenie chipsów w pozycji siedzącej, bez zbędnych ruchów ;) Omijaj siłownie z daleka :)))

cytat

Tommas Tommas01.12.2013 15:19

Jak się trenuje z głową to nie zaszkodzi.

cytat

mała ~mała (Gość)09.12.2013 14:56

Calypso znów podniosło ceny i co najlepsze to nadal są chętni - a to jest wielki krzyk w stronę miasta że zamiast ścianek potrzebny jest obiekt podobny do Calypso który będzie kurą znosząca złote jajka, ja mam karnet pracowniczy i są dni że jest tyle ludzi że rezygnuje w tym dniu z ćwiczeń . I to nie ja jedna.

cytat

michal ~michal (Gość)09.12.2013 23:34

"kaszalot" napisał(a):
Polecam Calypso na Słowackiego, jedyna wada tej siłowni to, że jest droga ale to chyba przypadłość sieciowych siłowni ;p


byliśmy w Calypso - fakt drogo (ale do przeżycia), ale też było ciasno (dużo ludzi). Jak faktycznie nie ma nic lepszego to ujdzie... chyba, że jest jeszcze coś godnego uwagi w PT.

cytat

a. ~a. (Gość)10.12.2013 11:43

podobno w sobote otwiera sie na
slowackiego 93 nowa silownia green fit,

cytat

michał ~michał (Gość)28.12.2013 14:04

"a." napisał(a):
podobno w sobote otwiera sie na
slowackiego 93 nowa silownia green fit,


Byłem, jak dla mnie super karnecik kupiony. Żona czeka na zajęcia fitness i też kupuje karnet.

cytat

Kasia ~Kasia (Gość)16.01.2014 12:21

Już prawie miesiąc jest nowa siłownia w Piotrkowie GREEN FIT na ul. Slowackiego 93, koło Mistera, tam gdzie jest taki szlaban. Niezła konkurencja dla calypso, karnety dużo tańsze, a wystroj w srodku mega, no i wszystkie sprzety nowiuśkie. Ja tez chodze tam na fitness bo tez jest fajnie i ciekawe zajęcia są :) i kobitki, te które są bardziej wstydliwe nie muszą sie stresować bo osobna szatnia jest na fitnesie dla nich, osobna sauna i obsługa bardzo miła. Ogólnie Klub REWELACJA - polecam :)

cytat

ryś ~ryś (Gość)01.12.2014 22:44

Ja polecam jeśli chodzi o trening siłowy to oczywiście pioma dlaczego bo 12 ławek mniej więcej jest .

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat