metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kama14.12.2014 11:48

Witam , co sądzicie o salach zabaw w Piotrkowie Tryb , która z nich waszym zdaniem jest godna polecenia przede wszystkim bezpieczna w przystępnej cenie i najbardziej odpowiednia dla malucha ?

Karolina i Paweł ~Karolina i Paweł (Gość)27.01.2015 18:07

Byliśmy w Edanie jakiś czas temu na urodzinach z córcią i bynajmniej my tam na pewno urodzin nie zrobimy nasi znajomi też są nie zadowoleni tez nie polecamy !

cytat

Ania ~Ania (Gość)14.01.2015 14:00

Sala na Sulejowskiej to ponura nora z bochomazami na ścianach i bufetową która robi łaskę że ci coś poda , w dodatku na kompletnym zadupiu aż strach tam auto postawić bez dojazdu bo droga do nich to same dziury szkoda auta przestrzegam wszystkich

cytat

Wojtek i Dorota ~Wojtek i Dorota (Gość)09.01.2015 22:10

ten FUNCITY to jedyne miejsce dla dzieci z Piotrkowa.super miejsce,dzieci szaleją zadowolone,ceny ok.,a w tej prymitywnej budzie na Sulejowskiej dzieci mało nóg nie łamią.uważajcie rodzice gdzie wozicie pociechy,do Edanu nie polecamy niestety

cytat

Magda M. ~Magda M. (Gość)05.01.2015 11:31

Funcity to jest miejsce dla dzieciaczków,a nie ten brud posixmatekstowski.nigdy więcej moje dziecko tam nie puszcze.burdel to mało powiedziane.NIE WOŹCIE DZIECI DO TEGO BAŁAGANU!!!

cytat

szczęśliwi rodzice ~szczęśliwi rodzice (Gość)03.01.2015 18:35

"Gosc" napisał(a):

"Gosc" napisał(a):

zgadzamy się z przedmówcą,Funcity wymiata,najlepsza sala dla dzieci,a na Sulejowską nigdy więcej z dziećmi nie polecamy jechać.nie dość że na zadupiu,wieczorem najlepiej jechać tam z gps(tak ciemno),śmierdzi starą gumą,bufet-ceny i wybór,szkoda komentować

cytat

Gość ~Gość (Gość)03.01.2015 12:16

też polecam Funcity , miło , przytulnie , ładne salki urodzinowe , w każdym razie córcia woli tam się bawić , urodziny też tam robimy

cytat

ja ~ja (Gość)28.12.2014 19:40

Na ulicy Folwarcznej jest super ale dopiero od 15 czynne

cytat

zosia ~zosia (Gość)27.12.2014 19:15

"Jola" napisał(a):

tak się składa że miałam niemiłą przyjemność przebywać w tym przybytku jako mama córki która była zaproszona na urodziny kolegi ze szkoły i powiem jedno---nigdy więcej moje dziecko tam nie pójdzie,po urodzinach kolegi dostała wykwitów skórnych,bród widać gołym okiem,a pani właścicielka niemiła osoba

cytat

dd ~dd (Gość)27.12.2014 15:37

"Karina" napisał(a):

syf,kiła i mogiła-NIE CHODZIĆ TAM

cytat

Mariusz S. ~Mariusz S. (Gość)27.12.2014 14:00

byłem z córeczką parę miesięcy temu w tym syfilisie-nie polecam.brudno i niemiło pachnie na salach a jak poprosiłem bufetową z rozczochraną czupryną o kawę to podała mi w brudnej filiżance.wogóle ta bufetowa jakaś dziwna jest-szczerzy zęby i robi głupie miny,jak znarkotyzowana.NIE POLECAM !!!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat