metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kama14.12.2014 11:48

Witam , co sądzicie o salach zabaw w Piotrkowie Tryb , która z nich waszym zdaniem jest godna polecenia przede wszystkim bezpieczna w przystępnej cenie i najbardziej odpowiednia dla malucha ?

Karina ~Karina (Gość)15.12.2014 12:54

NIE POLECAM PLACU ZABAW EDAN NA SULEJOWSKIEJ. Po pierwsze nie miła obsługa , stare zabawki , zimno i po prostu bruuudno , generalnie nie miło. A zrób tam urodziny , możesz na salkę wejść góra 5 min wcześniej więc praktycznie przy gościach wszystko rozkładasz a po dwóch godzinach no niestety po chamsku musisz ich wyprosić bo obsługa cię wygania a w tym barku normalnie jak za czasów głębokiego komunizmu wszystko z biedrony tyle że dwa razy drożej , denerwujące są też te automaty na monety wyciągacze kasy w ogóle to ktoś powinien ten przybytek porządnie skontrolować i najlepiej zamknąć a no i dojazd uwaga na zawieszenie bo dziura na dziurze , jednym słowem strata czasu i pieniędzy !!!

cytat

Jola ~Jola (Gość)23.12.2014 13:04

potwierdzam , tez nie polecam , byłam kilka razy massssakra !!!!

cytat

Mariusz S. ~Mariusz S. (Gość)27.12.2014 14:00

byłem z córeczką parę miesięcy temu w tym syfilisie-nie polecam.brudno i niemiło pachnie na salach a jak poprosiłem bufetową z rozczochraną czupryną o kawę to podała mi w brudnej filiżance.wogóle ta bufetowa jakaś dziwna jest-szczerzy zęby i robi głupie miny,jak znarkotyzowana.NIE POLECAM !!!

cytat

dd ~dd (Gość)27.12.2014 15:37

"Karina" napisał(a):

syf,kiła i mogiła-NIE CHODZIĆ TAM

cytat

zosia ~zosia (Gość)27.12.2014 19:15

"Jola" napisał(a):

tak się składa że miałam niemiłą przyjemność przebywać w tym przybytku jako mama córki która była zaproszona na urodziny kolegi ze szkoły i powiem jedno---nigdy więcej moje dziecko tam nie pójdzie,po urodzinach kolegi dostała wykwitów skórnych,bród widać gołym okiem,a pani właścicielka niemiła osoba

cytat

ja ~ja (Gość)28.12.2014 19:40

Na ulicy Folwarcznej jest super ale dopiero od 15 czynne

cytat

Gość ~Gość (Gość)03.01.2015 12:16

też polecam Funcity , miło , przytulnie , ładne salki urodzinowe , w każdym razie córcia woli tam się bawić , urodziny też tam robimy

cytat

szczęśliwi rodzice ~szczęśliwi rodzice (Gość)03.01.2015 18:35

"Gosc" napisał(a):

"Gosc" napisał(a):

zgadzamy się z przedmówcą,Funcity wymiata,najlepsza sala dla dzieci,a na Sulejowską nigdy więcej z dziećmi nie polecamy jechać.nie dość że na zadupiu,wieczorem najlepiej jechać tam z gps(tak ciemno),śmierdzi starą gumą,bufet-ceny i wybór,szkoda komentować

cytat

Magda M. ~Magda M. (Gość)05.01.2015 11:31

Funcity to jest miejsce dla dzieciaczków,a nie ten brud posixmatekstowski.nigdy więcej moje dziecko tam nie puszcze.burdel to mało powiedziane.NIE WOŹCIE DZIECI DO TEGO BAŁAGANU!!!

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat