metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Jeszcze tu kiedyś powrócę25.10.2017 12:10

Czy w końcu Chojniak wywiązał się z obietnicy i przeznaczył jakiś miejski lokal dla stowarzyszenia??? Pytam bo chętnie podpisuje się pod Trybunałami ale na tym koniec. Może w Chojniatece znajdzie się jakieś miejsce skoro do tej pory nie może znaleźć a ma takowe!!!

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)29.10.2017 07:35

Będziecie chodzić do kościółków :))) na zwiedzanie. Grobów żłóbków i innych guseł :))) Dla niektórych to jest najlepsza atrakcja miejska :)))

cytat

gus ~gus (Gość)28.10.2017 20:40

^komercja trafiłeś w sedno... niestety, tylko szkoda ludzi co się w poprzednich latach angażowali w projekty tego stowarzyszenia.
A żeby była modelarnia to potrzeba instruktorów, a nie "instruktorów".

cytat

ja ~ja (Gość)28.10.2017 19:26

brawo jttm ,oraz pikolo

cytat

komercja ~komercja (Gość)28.10.2017 16:23

nic nie zrobiłem i nie mam zamiaru, stowarzyszenie za chwilę straci racje bytu, bo nikt młody i inteligentny nie będzie zapieprzał na sukces, tego pożal się Boże zarządu i prezesika
auf wiedersehen :))))

cytat

JTTM ~JTTM (Gość)28.10.2017 16:02

Swoją drogą, to super ciekawe - samemu nic nie robić, a od innych wymagać cudów i na dodatek, żeby te cuda za darmo były. "komercja" - a ty co zrobiłeś dla tego stowarzyszenia?

cytat

picolo ~picolo (Gość)28.10.2017 14:55

proszę nie rozśmieszać czytających kolego Jeszcze tu kiedyś powrócę

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)28.10.2017 09:52

A przyszło Ci do głowy że taka dotacja jest podwójnie sprawdzana przez UM a jeśli było by coś nie tak to trzeba ją zwrócić i zapomnieć o jakiejkolwiek innej. Zresztą nie ma sensu z Tobą dyskutować skoro wiesz lepiej :)))

cytat

komercja ~komercja (Gość)27.10.2017 20:29

wydaje mi się, że wnosił za wiele, znam go dłużej niż istnieje to stowarzyszenie i wiem, że zawsze angażował się do końca projektu jaki zaczął, a jeżeli nie chce mieć z czymś do czynienia to musi mieć poważne powody.
czytałem też na jakimś forum, że całą dotację w tym roku stowarzyszenie przeznaczyło na jakąś zabudowę, a modelarze sami za wszystko płacili, a z tego co wiem to wcześniej mieli zapewniony nocleg i żarełko.
na zachodzie na tego typu imprezach modelarze mają zapewnione wszystko, jedzenie, spanie, zwrot kosztów za paliwo, a nawet jakieś kieszonkowe dostają.
p.s. po pierwsze: nie sieję fermentu,
po drugie: jak pieniądze z dotacji mają być tak wykorzystywane, to lepiej je przeznaczyć na jakąś inną imprezę

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)27.10.2017 17:10

Niestety nie jest to prawda z tym Bełchatowem ponieważ to ja wystawiałem się w galerii i nie dostałem od zleceniodawcy żadnych pieniędzy prócz serwowanego posiłku przez organizatora więc nie siej fermentu.
Co do tegorocznych Trybunałów to wynikło to z tego iż na tą datę było przypisane kilka imprez modelarskich. A skoro były członek to wiele swoją osoba nie wnosił :)))

cytat

komercja ~komercja (Gość)27.10.2017 14:34

z tego co wiem, to kilka osób już nie chce się podpisywać pod działalnością stowarzyszenia, w zeszłym roku było fajnie na trybunałach, ten rok to totalna porażka. stowarzyszenie podobno jest non profit, a trybunały to typowe targi komercyjne. śmiem twierdzić, że cała działalność stowarzyszenia, jak i jego założenie, są tylko po to by ciągnąć trybunały...
w zeszłym roku jeden pan z tego stowarzyszenia wystawiał makietę w bełchatowie w jakiejś galerii, dostał za to pieniądze od zleceniodawcy. non profit, ok jeżeli kasa trafiła na konto stowarzyszenia...
sali bym temu stowarzyszeniu nie dawał, przykro mi, ale w działalności jego jest wiele niejasności i niedomówień.
Piotrków to małe miasto i każdy każdego zna, mniej lub trochę więcej, a o tym stowarzyszeniu tyle wiem bo znam jednego byłego członka. bardzo niepochlebnie się o nim wypowiadał.
to tyle w temacie z mojej strony, życzę temu stowarzyszeniu powodzenia, a będzie mu potrzebne...
pozdrawiam

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat