metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Jeszcze tu kiedyś powrócę25.10.2017 12:10

Czy w końcu Chojniak wywiązał się z obietnicy i przeznaczył jakiś miejski lokal dla stowarzyszenia??? Pytam bo chętnie podpisuje się pod Trybunałami ale na tym koniec. Może w Chojniatece znajdzie się jakieś miejsce skoro do tej pory nie może znaleźć a ma takowe!!!

Piotrkowianin Piotrkowianin25.10.2017 17:31

W cuda wierzysz? Chojniak i spełniona obietnica...

"Można jeszcze lepiej, bp kocham Piotrków! Całym sercem..."

cytat

do znanego "poprawiacza" ~do znanego "poprawiacza" (Gość)26.10.2017 00:25

Piotrkowiaku, a co ma stacja BP do tematu? Przyganiał kocioł rondlowi, he he he.

cytat

Qwert ~Qwert (Gość)26.10.2017 05:39

A kogo interesuje jakieś stowarzyszenie. I co ty chcesz od prezydenta ty wiecznny malkontencie pokaż ze można i samposzukaj lokalu

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)26.10.2017 08:43

Czemu nie podpisałeś się swoim nickiem??? No tak Chojniak jest od brania kasy i spełniania swoich fanaberii!!! A gdybyś Krzysztof chciał wiedzieć to sam zadeklarował pomoc w znalezieniu lokalu!!! Więc jak widzisz Jego obietnice są nic nie warte :(((

cytat

Qwert ~Qwert (Gość)26.10.2017 12:10

To co piszesz to jest śmieszne

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)26.10.2017 17:15

Jak na razie to ty jesteś śmieszny!!! Szukają kogoś do pilnowania placu pod Chojniatekę :)))

cytat

Qwert ~Qwert (Gość)26.10.2017 20:30

I pewnie czujesz się bardzo skrzywdzony. Może idź na skargę do pani

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)27.10.2017 13:33

Tak że po raz kolejny Chojniak słowa nie dotrzymał!!!

cytat

komercja ~komercja (Gość)27.10.2017 14:34

z tego co wiem, to kilka osób już nie chce się podpisywać pod działalnością stowarzyszenia, w zeszłym roku było fajnie na trybunałach, ten rok to totalna porażka. stowarzyszenie podobno jest non profit, a trybunały to typowe targi komercyjne. śmiem twierdzić, że cała działalność stowarzyszenia, jak i jego założenie, są tylko po to by ciągnąć trybunały...
w zeszłym roku jeden pan z tego stowarzyszenia wystawiał makietę w bełchatowie w jakiejś galerii, dostał za to pieniądze od zleceniodawcy. non profit, ok jeżeli kasa trafiła na konto stowarzyszenia...
sali bym temu stowarzyszeniu nie dawał, przykro mi, ale w działalności jego jest wiele niejasności i niedomówień.
Piotrków to małe miasto i każdy każdego zna, mniej lub trochę więcej, a o tym stowarzyszeniu tyle wiem bo znam jednego byłego członka. bardzo niepochlebnie się o nim wypowiadał.
to tyle w temacie z mojej strony, życzę temu stowarzyszeniu powodzenia, a będzie mu potrzebne...
pozdrawiam

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)27.10.2017 17:10

Niestety nie jest to prawda z tym Bełchatowem ponieważ to ja wystawiałem się w galerii i nie dostałem od zleceniodawcy żadnych pieniędzy prócz serwowanego posiłku przez organizatora więc nie siej fermentu.
Co do tegorocznych Trybunałów to wynikło to z tego iż na tą datę było przypisane kilka imprez modelarskich. A skoro były członek to wiele swoją osoba nie wnosił :)))

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat