metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Baba za kierownicą :-)31.01.2016 15:13

Hej, czy ktoś z Was porusza się może Laguną II? czy to dobre auto czy raczej awaryjne i dla ludzi z kasą na mechanika? potrzebuję niezawodne auto i nie wiem co wybrać... wiadomo, baba patrzy na wygląd a na reszcie się nie zna :) doradzicie coś?

Driver ~Driver (Gość)06.02.2016 17:07

Każde autko jest inne, zależnie od tego jak ktoś dbał o nie i jak je serwisował,są autka tanie w utrzymaniu i zakupie czyli te najbardziej popularne typu golf Oktawia itp i nie ma problemów z ich serwisowaniem bo każdy "kowal" je ogarnie, i te drugie mniej chodliwe ale ciekawe z wielu względów, czy wyglądu, czy osiągów, czy wyposażenia lub ceny.Laguna ma opinię królowej lawet:),kolega ma taką i nie narzeka,do ceny zakupu dolicz pakiet startowy czyli płyny, klocki tarcze rozrząd(zapewnienia o wymianie w zeszłym tygodniu to pewnie ściema). Szukaj auta od właściciela, nie handlarza.
Benzyna na krótkie dystanse i jazdę po mieście, diesel w trasę,ale koszty napraw typu wtryskiwacze,koło dwumasowe itp.wysokie.Jak Pb można założyć instalację LPG ale na tym nie można oszczędzać bo się na tym etapie nie opłaca:) oszczędza się na gazie a nie na instalacji.
Nie kupuj pierwszego auta które oglądasz.

cytat

baba za kierownicą :-) ~baba za kierownicą :-) (Gość)08.02.2016 09:07

oo odblokowali mi wątek :-) faktycznie, zależy mi na niskim spalaniu i kosztach utrzymania, będę miała częste wyjazdy w trasę i muszę mieć auto bez niespodzianek, lubię sportowe auta, do tej pory jeździłam hyundaiem ale ma już swój wiek i przebieg... dzięki za wszystkie sugestie :-)

cytat

ares1 ares108.02.2016 13:41

Najlepsze auta i bezawaryjne to te z kiosku :)))

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat