metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Baba za kierownicą :-)31.01.2016 15:13

Hej, czy ktoś z Was porusza się może Laguną II? czy to dobre auto czy raczej awaryjne i dla ludzi z kasą na mechanika? potrzebuję niezawodne auto i nie wiem co wybrać... wiadomo, baba patrzy na wygląd a na reszcie się nie zna :) doradzicie coś?

ares1 ares108.02.2016 13:41

Najlepsze auta i bezawaryjne to te z kiosku :)))

cytat

baba za kierownicą :-) ~baba za kierownicą :-) (Gość)08.02.2016 09:07

oo odblokowali mi wątek :-) faktycznie, zależy mi na niskim spalaniu i kosztach utrzymania, będę miała częste wyjazdy w trasę i muszę mieć auto bez niespodzianek, lubię sportowe auta, do tej pory jeździłam hyundaiem ale ma już swój wiek i przebieg... dzięki za wszystkie sugestie :-)

cytat

Driver ~Driver (Gość)06.02.2016 17:07

Każde autko jest inne, zależnie od tego jak ktoś dbał o nie i jak je serwisował,są autka tanie w utrzymaniu i zakupie czyli te najbardziej popularne typu golf Oktawia itp i nie ma problemów z ich serwisowaniem bo każdy "kowal" je ogarnie, i te drugie mniej chodliwe ale ciekawe z wielu względów, czy wyglądu, czy osiągów, czy wyposażenia lub ceny.Laguna ma opinię królowej lawet:),kolega ma taką i nie narzeka,do ceny zakupu dolicz pakiet startowy czyli płyny, klocki tarcze rozrząd(zapewnienia o wymianie w zeszłym tygodniu to pewnie ściema). Szukaj auta od właściciela, nie handlarza.
Benzyna na krótkie dystanse i jazdę po mieście, diesel w trasę,ale koszty napraw typu wtryskiwacze,koło dwumasowe itp.wysokie.Jak Pb można założyć instalację LPG ale na tym nie można oszczędzać bo się na tym etapie nie opłaca:) oszczędza się na gazie a nie na instalacji.
Nie kupuj pierwszego auta które oglądasz.

cytat

ares1 ares102.02.2016 13:17

To jeszcze określ rodzaj paliwa bo to dość istotne :)))

cytat

peugeot ~peugeot (Gość)02.02.2016 12:34

Peugeota 206 sobie kup. Taki mały, ale wariat. ;)

cytat

baba za kierownicą :-) ~baba za kierownicą :-) (Gość)02.02.2016 12:14

ja wiem, że to może nie dużo... ale tak 7-8 tys. znajdę ;-)

cytat

ares1 ares102.02.2016 06:34

Wpierw to napisz jakimi środkami dysponujesz :)))

cytat

baba za kierownicą; ) ~baba za kierownicą; ) (Gość)01.02.2016 23:18

A jakiś focus powiedzmy 2002-2003 auto potrzebne a z kasą wiadomo jak jest... nigdy jej nie ma :) albo nissan almera ? dzięki za dotychczasowe opinie :) a ona taka pikna się wydaje... ehhh

cytat

Peugoet ~Peugoet (Gość)01.02.2016 06:09

A co to jest ten Renulat?

cytat

snafca ~snafca (Gość)31.01.2016 20:00

laguna ll porazka jezeli chodzi o elektronike,zawieszenie tez pozostawia wiele do zyczenia

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat