metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
GalAnonim25.06.2010 10:21

Witam.
Nie jestem budowlańcem/drogowcem*, stąd moje wątpliwości.
Na prawie całej Łódzkiej jest już wylana nowa, chyba ostateczna warstwa. Przechodząc tam wczoraj zauważyłem jak panowie robotnicy z mozołem wycinają w niej dziury, kują młotem i kombinują, jak obsadzić jedną z kilku studzienek. Chyba to nie taka kolejność? Przecież wokół nich po zimie (albo i wcześniej) wszystko odpadnie! Aaaa, jedna z obsadzonych już studzienek wystawała ponad poziom drogi o ok.10cm...
Pozdrawiam
GalAnonim
* niepotrzebne skreślić

klet klet25.06.2010 16:05

To chyba nie jest ostateczna warstwa jezdni, stąd studzienka wystaje.
Jeśli masz obawy o stan wytrzymałości jezdni no cóż chyba nie wierzysz w to, że ta jezdnia Ciebie przeżyje ?
Musi być obieg pieniądza jedni partolą, a inni jeszcze musza na tym zarabiać np. remontując.

cytat

GalAnonim GalAnonim02.07.2010 10:19

Witam.
Faktycznie, opisywana przeze mnie wyżej jako warstwa ostateczna, taką nie była. Na nawierzchni pojawiła się już od kilku dni warstwa finalna. Równiutka, gładziutka...no zwyczajnie - ekstra! Niestety, samochody po niej jeszcze nie jeżdżą (z wyjątkiem "driftowców"), dlatego jest taka piękna.
A studzienki są na poziomie "zero" - na wysokości nawierzchni.
To tyle celem sprostowania swojej wypowiedzi.
Pozdrawiam
GA

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat