metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~gość23.02.2016 18:48

Nie polecam tej przychodni. Od dwóch tygodni nie mogę dostać się do żadnego lekarza. Przychodnia czynna jest od 7.30 a o 7.40 dzwoniąc słyszy się, że nie ma wolnej godziny. Obsługa opryskliwa i wyniosła. Nawet z gorączka 39 stopni nie zostałam zapisana. Kazano mi przyjść o 8.00 i czekać w przychodni do 18.00.To jest jakaś masakra. Zamierzam jak najszybciej przenieść się do innej przychodni!

Pacjentka:) ~Pacjentka:) (Gość)20.01.2018 19:45

Najlepsza Pani doktor Grzankowska ciepła empatyczna dobra spokojna malutka kobitka ;)nr1 do dzieci tez ____pani Nowak do dzieci b.dobra choc trudny charakter Pan glowacki srednio ale nie jest zle na 4- reszta hmm niewiem a niektorzy tylko glowa kiwac....

cytat

Roma ~Roma (Gość)21.01.2018 00:50

Bodaj najlepsza w Piotrkowie przychodnia. Sami korzystamy, znajomi zadowoleni bardzo. W styczniu obchodzili X lecie istnienia.

cytat

pielęgniarka z Rakowskiej ~pielęgniarka z Rakowskiej (Gość)22.01.2018 11:47

Najwięcej pozytywnych opinii od pacjentów słyszę właśnie na temat Hipokratesa. A mam do czynienia z dużym przepływem chorych.

cytat

Pacjentka. ~Pacjentka. (Gość)11.09.2020 22:24

Pani Grzankowska bardzo się zmieniła. Na niekorzyść. Niestety. Pacjentów traktuje przedmiotowo.

cytat

Jakub ~Jakub (Gość)14.09.2020 10:35

Lekarze są mili dla wybranych pacjentów. Jeśli nie chcą kogoś leczyć to zniechęcają ich do siebie niemiłym traktowaniem. Jednym słowem lekarze wybierają sobie pacjentów.

cytat

Ruda ~Ruda (Gość)06.12.2022 23:58

Ja nie należę do przychodni, niestety tylko tu przyjmuje ceniona endokrynolog. Z podkulonym ogonem próbowałam się dostać i wyznaczyć jakiś sensowny termin prywatnie. Masakra 5 miesięcy czekania. Co do pań w rejestracji, popieram, że mało sympatyczne, odpowiadają na pytania za karę. Powiem ,że musiałam na już znaleźć lekarza i udało się w Łodzi -termin z USG za tydzień. Ceny podobne, sympatyczna obsługa i lekarz. Nie ma co z Piotrkowem :-(

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat