metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~gość23.02.2016 18:48

Nie polecam tej przychodni. Od dwóch tygodni nie mogę dostać się do żadnego lekarza. Przychodnia czynna jest od 7.30 a o 7.40 dzwoniąc słyszy się, że nie ma wolnej godziny. Obsługa opryskliwa i wyniosła. Nawet z gorączka 39 stopni nie zostałam zapisana. Kazano mi przyjść o 8.00 i czekać w przychodni do 18.00.To jest jakaś masakra. Zamierzam jak najszybciej przenieść się do innej przychodni!

Doris ~Doris (Gość)23.02.2016 19:41

A ja wręcz przeciwnie.Polecam jak najbardziej.Obsługa przemiła i pomocna .Dziewczyny w recepcji bardzo grzeczne , pielęgniarki w zabiegowym również.Co do lekarzy jeden milszy,drugi mniej uprzejmy ,ale to już chyba przypadłość zawodowa.Przede wszystkim kierują na badania , a nie jak gdzie indziej musisz się prosić.Polecam ....

cytat

artur.popiel.9 artur.popiel.923.02.2016 20:23

Przychodnia jest spoko, pani w recepcji miła, dobrze zorientowana. Jedynie co mi się nie podoba to dyscyplina pod gabinetem, bo wolałbym wiedzieć o której godzinie mam przyjść i czekać tylko parę minut pod gabinetem, a tak to jeden wie, że teraz ma wejść a reszta która już czekająca jakiś tam czas np. 15-30 minut jest lekko zdezorientowana bo czekają jakiś czas i nie wiedzą kto ma racje. Tak było na przykład pod gabinetem u urologa. Także jest co poprawiać i usprawniać.
Pozdrawiam cierpliwy pacjent. ; )

cytat

ares1 ares124.02.2016 07:52

Ten problem z czekaniem pod gabinetem i kto ma pierwszeństwo wejścia jest chyba prawie we wszystkich przychodniach :)))

cytat

Irena ~Irena (Gość)24.02.2016 11:36

Hipokrates to najlepsza przychodnia w Piotrkowie. Żadnych zastrzeżeń do recepcji. Pielęgniarki pomocne i z kulturą. Z lekarzami różnie: dr Grzankowska filigranowa i ciepła kobieta, dr Tobiasz swojska, ale dociekliwa, dr Winiarski kompetentny, choć bardzo zaganiany, dr Głowacki - najmłodszy, wydaje się być dobrym medykiem, ale ma trochę muchy w nosie. Wewnątrz warunki (jak na piotrkowską służbę zdrowia) komfortowe. Dużo specjalistów w ramach prywatnych gabinetów. Fajne dietetyczki. W budynku sklep medyczny i apteka. Duży parking, obok nowa stacja paliwowa - można skoczyć na kawę... :)

cytat

ares1 ares124.02.2016 13:01

Irena piękna autopromocja :))) Jakoś gość powyżej tego nie odczuł :)))

cytat

dg ~dg (Gość)24.02.2016 18:17

Popieram. Piękna autopromocja. Piękny budynek o niczym nie świadczy. Panie w zabiegowym faktycznie bardzo miłe i sympatyczne. A co do lekarzy... bywa różnie... Muchy w nosie ma tam prawie każdy. Dr Głowacki - z czym się do niego nie pójdzie, zawsze wyjdzie się z receptą na antybiotyk.... W recepcji pani Aleksandra.... lepiej na nią nie trafić. Bardzo opryskliwa.Ale cóż...Widocznie tak to jest w naszej polskiej służbie zdrowia....

cytat

Chory, godz. 15:15 ~Chory, godz. 15:15 (Gość)24.02.2016 22:06

Hipokrates - nie jest źle. Zapisałem się telefonicznie w piątek ok. 10-tej rano, na poniedziałek na 15:15 (pierwszy wolny termin) do dr. Tobiasz. Stawiłem się tam o 15-tej, wszedłem do gabinetu o 15:45.Hmmmm.. pomyślałem pół godziny później niż mi wyznaczono, ale nie byłem zły, bo wiem (i to mi się podoba) że tam jest zasada - jedna osoba z umówionej godziny, jedna osoba bez wcześniejszego zapisu (czyli ta, która oczekuję na szansę nawet 3 godziny, tzw. PILNE nie mogę czekać do następnego dnia) p. Tobiasz wyczytuje nazwiska - super, jest sprawiedliwa, p. Głowacki nie wyczytuje (faktycznie coś jest na rzeczy z tymi muchami w nosie). Nie jest tajemnicą - że w okresie zimowym chorujemy. Zapisać się do lekarza NFZ, żeby przyjął mnie za 20 minut, bo się czuję jakbym miał zaraz umrzeć - w Polsce nie możliwe. Są lekarze prywatni. Tam się czeka krótko-ale to kosztuje. Na koniec.. widzę mnóstwo ludzi w przychodni tej czy innej, którzy sądzą że jak wejdą do przychodni "za darmo", będą przyjęci natychmiast!....a ja się zapisałem kilkanaście godzin wcześniej i zostałem wyczytany....a spojrzenie sporej części chorych (tych bez zapisu) mam przed oczami do dzisiaj. Pozdrawiam

cytat

też chora ~też chora (Gość)25.02.2016 16:14

A ja po do dr Piętakiewicz dostałam się bez kolejek, bez czterodniowego czekania. Poszłam i po 5 min. byłam już w gabinecie. Przemiła pani doktor, super atmosfera w przychodni. Przepisałam się do tej przychodni właśnie z Hipokratesa i jestem mega zadowolona.

cytat

była pacjentka ~była pacjentka (Gość)25.02.2016 20:21

Ja również zostałam brzydko potraktowana, gdy przyjechałam z ledwo przytomnym dzieckiem z wysoką gorączką. Pani w rejestracji robiła wielkie problemy, ponieważ dziecko nie było zapisane na wizytę. Jak? Miałam rano przewidzieć, że po południu dziecko nagle zachoruje? Dopiero ludzie z kolejki zlitowali się i powiedzieli, że mnie przepuszczą, ale pani doktor była bardzo nieprzyjemna i opryskliwa

cytat

PACJENT ~PACJENT (Gość)26.02.2016 20:27

JA osobiście polecam dr Grzankowską przemiła ,skuteczna

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat